Karamercan stajyer avukatlara bilgi aktardı

Adana Barosu Staj Komisyonu aylık tam gün eğitim çalışmaları kapsamında İzmir Barosu üyesi Av. Fatih Karamercan, stajyer avukatlara baro tesislerinde “ Boşanma ve mal rejimi" konularını anlattı.

Karamercan stajyer avukatlara bilgi aktardı
Karamercan stajyer avukatlara bilgi aktardı ilkhaber
Bu içerik 354 kez okundu.
Reklam

ADANA(İLKHABER) - Adana Barosu Staj Komisyonu aylık tam gün eğitim çalışmaları kapsamında İzmir Barosu üyesi Av. Fatih Karamercan, stajyer avukatlara baro tesislerinde “ Boşanma ve mal rejimi" konularını anlattı.


Staj eğitim çalışmasına Adana Barosu  Genel Sekreter Av. Semih Gökayaz , Staj Komisyonu Başkanı Av.Kezbannur Aksu ve Staj Komisyonu Başkan Yardımcısı Av.Berfu Salıcı Yakıt katıldı.

Eğitim programı Baro Genel Sekreteri ve Staj Komisyonu Koordinatörü Av. Semih Gökayaz’ın açılış konuşması ile başladı. Av. Gökayaz konuşmasında “Stajyer Avukatlara kendi alanında uzmanlaşmış meslektaşlarımızı buluşturarak bu programları düzenliyoruz. Bugün sunumuyla çalışmalarımıza katlkı sunacak meslektaşımız Av. Fatih Karamercan’da boşanma ve mal rejimi konularındaki çalışmalarıyla mesleğe katkı sunan bir meslektaşımız. Çalışmanın verimli geçeceğine inanıyorum.” dedi.

“Katkı Değer Artışı ve Katılma Alacağı”, “Dava ve Cevap Dilekçesinin Unsurlarını- Somutlaştırma Yükü” konu başlıklı kitapları da bulunan Av. Fatih Karamercan aile hukukuna ilişkin uyuşmazlıklar ve uygulamada yaşanan sorunlar ile ilgili ve bunları kapsayan boşanma, velayet, maddi manevi tazminat ve son olarak ta mal rejimleri konularını anlattı.
İnteraktif olarak gerçekleşen sunumunun daha verimli olmasını sağlamayı amaçladığını ifade eden Av. Karamercan, katılımcıların kendisine istedikleri zaman soru sormanın da yolunu açarak önemli bilgiler aktardı.
Etkinlik, Adana Barosu’nun Karamercan’a teşekkür plaketi ve hatıra fotoğrafının çekimiyle sona erdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yol daraldı, refüj genişledi!
Yol daraldı, refüj genişledi!
Sözlü: Direksiyona geçti taksicilere müjde verdi
Sözlü: Direksiyona geçti taksicilere müjde verdi