Boydak’tan CHP lideri Kılıçdaroğlu’na tepki

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak Zeytin dalını kırmak isteyenlere ders niteliğinde cevap verdi.

Boydak’tan CHP lideri Kılıçdaroğlu’na tepki
Boydak’tan CHP lideri Kılıçdaroğlu’na tepki ilkhaber
Bu içerik 340 kez okundu.
Reklam

ADANA(İLKHABER) - Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak Zeytin dalını kırmak isteyenlere ders niteliğinde cevap verdi.

Başkan Boydak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sanatçılarla Hatay’da ki askerlere yaptığı moral ziyaretini eleştiren CHP lideri Kılıçdaroğlu’na tepki göstererek, şunları söyledi:

“Geçtiğimiz günlerde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ülkemizin sevilen sanatçıları ile birlikte Hatay’ın Reyhanlı ilçesine giderek orada Afrin Fatihi Mehmetçiklerimize moral vermek amaçlı ziyarette bulunmuştur.

Bu güzel ve onurlu davranış karşısında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu anlaşılmaz bir tavırla akıl dışı eleştirilerde bulunmuştur. Kılıçdaroğlu’nun bu eleştirileriye kendisine vazife çıkaran CHP’li Silifke Belediye Başkanı sınır boyunda sırf Cumhurbaşkanımızın yanında yer aldığı için önceden planladıkları Fettah Can konserini iptal etmiştir.

Bu vatan için onuru ile mücadele veren Mehmetçiğimize moral vermek üzere yapılan her türlü programı tüm kalbimizle destekliyoruz. Bu bağlamda Ceyhan Belediyesi olarak Türk Müziğinin sevilen sanatçısı Fettan Can kardeşimizi şehrimizde ağırlayarak Ceyhanlı hemşerilerimize bir konser düzenleme kararı aldık. Fettah Can Bey ile yaptığımız görüşmeler neticesinde 09 Mayıs 2018 Çarşamba günü Ceyhan’da ücretsiz halk konseri düzenlemeyi uygun gördük. Konserimize Tüm Halkımız davetlidir.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yol daraldı, refüj genişledi!
Yol daraldı, refüj genişledi!
Sözlü: Direksiyona geçti taksicilere müjde verdi
Sözlü: Direksiyona geçti taksicilere müjde verdi