Akan’dan STK’lara ziyaret

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, Seyhan Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) çalışmaları kapsamında Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcilerini ziyaret etti.

Akan’dan STK’lara ziyaret
Akan’dan STK’lara ziyaret ilkhaber
Bu içerik 234 kez okundu.
Reklam

ADANA(İLKHABER)-AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, Seyhan Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) çalışmaları kapsamında Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcilerini ziyaret etti.

 

Adana Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Abdulkerim Arıkan, Adana Yeşilay Şube Başkanı Mehmet Aslanbaba, Adana Özel Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası ve S.S. 59 Nolu Kooperatif Başkanı Niyazi Göğer, Adana Auto Center Başkanı Şakir Kara, Yeşilevler Dolmuş Kooperatifi Başkanı Çetin Lala, Barkal Dolmuş Kooperatifi Yönetimini ziyaret eden AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Akan, STK’ların toplumdaki önemine işaret etti.

 

STK’ların toplumun temel dinamikleri olduğunu dile getiren Akan, “Vatandaşlarımızın temel haklarını dile getirmek ve kendi içerisinde koordineyi sağlama gibi çok önemli bir görevi yürüten STK temsilcilerimizle yakın işbirliği içerisinde olarak, çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi.

 

Akan, STK’ların taleplerinin vatandaşlarının sorunları olduğuna işaret ederek, “Vatandaşlarımızın her türlü sorunlarına kayıtsız kalmayan AK Parti, tüm taleplere kayıtsız kalamamaktadır. Bu bağlamda ziyaret ettiğimizde yakın ilgi ve alakalarını gördüğümüz STK Başkanları ve yönetim kurulu üyelerine ile Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Abdulkerim Arıkan’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinsi hastalık vereme dikkat
Sinsi hastalık vereme dikkat
Çukurova THM Korosu  konser verdi
Çukurova THM Korosu konser verdi