Ak Parti Mardin Milletvekili Veysi Şahin’e büyük destek

Ak parti Mardin Milletvekili adayı Veysi Şahin’e; Mardin merkez ve ilçelerdeki STK temsilcileri, kanaat önderleri, aşiretler başta olmak üzere birçok kesimden büyük destek geldi.

Ak Parti Mardin Milletvekili Veysi Şahin’e büyük destek
Ak Parti Mardin Milletvekili Veysi Şahin’e büyük destek ilkhaber
Bu içerik 368 kez okundu.
Reklam

ADNAN AVUKA

MARDİN (İLKHABER)-  Ak parti Mardin Milletvekili adayı Veysi Şahin’e;  Mardin merkez ve ilçelerdeki STK temsilcileri, kanaat önderleri, aşiretler başta olmak üzere birçok kesimden büyük destek geldi.

 Veysi Şahin ildeki hastaneleri gezerek hasta olanlara geçmiş olsun dileğinde bulunurken bir çok ilden büyük nüfusa sahip olan  aşiretlerden de destek geldi. Huzur ve güvenin bu ortamda sağlandığını ve bozulmasını istemediklerini ifade eden vatandaşlar, artık eski konuma gelmek istemediklerini belirterek, ”Bize sahip çıkanlara bizler de  sahip çıkarız. Bugün Mardin’de huzur ve güven var. Kesinlikle bu güzel ortamın  bozulmasını istemiyoruz” diyerek Veysi Şahin’e destek vereceklerini dile getirdiler.

Ak Parti Mardin milletvekili adayı Veysi Şahin “ Beni bilenler bilir beni, beni tanıyanlar nasıl bir insan olduğumu ve memleket hizmetlerinde nasıl hareket ettiğimi iyi bilirler, Mardin, ilçe ve köy halkına hizmet etmek hakka hizmet etmek  demektir, bunu kesinlikle söylüyorum, daha evvel yaptığımız çalışmalar neyse daha hızlı ve daha aktif bir şekilde halka hizmet etmek gerekir, Memleket hizmetlerinde “Aşşahli” Yani bana ne” politikası   kalkmıştır. İnşallah TBMM çatısı altına girdiğimizde  hizmetlerin sonu gelmeyecektir” diye konuştu.

Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Veysi Şahin’in   bazı STK  temsilcileri ile yaptığı bilgi alışverişinde ilin sorunları ve çözüm yolları ele alındı.  Şahin” Ben İlin ve ilçelerin sorunlarını çok iyi biliyorum. Tecrübelerimi de kullanarak bu sorunlara köklü çözümler getireceğiz. Tabi ki ki sabır gerekir, bir ilin, ilçenin veya mahallenin sorunları ne ise çözeceğiz. Çözümlenemeyeceğini asla kabul etmeyiz.  Her sorunun mutlaka çözüm yolları vardır. El ele vereceğiz, istişarelerde bulunacağız ve bu sorunları çözeceğiz” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karalar:
Karalar: "Adanalıyı çok büyük hizmetlerle buluşturacağız"
   Adana’da hastanede korkutan yangın
Adana’da hastanede korkutan yangın