Kahraman; “Milli menfaatlerde Elhamdülillah bütünüz”

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, Adana’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Adana Valiliği’ni ziyaret eden Kahraman, ziyaretçi defterini imzaladıktan sonra Vali Demirtaş’la görüştü, ardından da Adana Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

Kahraman; “Milli menfaatlerde Elhamdülillah bütünüz”
Kahraman; “Milli menfaatlerde Elhamdülillah bütünüz” ilkhaber
Bu içerik 496 kez okundu.
Reklam

Serhat ŞANLI

ADANA (İLKHABER) - Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, Adana’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Adana Valiliği’ni ziyaret eden Kahraman, ziyaretçi defterini imzaladıktan sonra Vali Demirtaş’la görüştü. Ardından Adana Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile bir araya gelen TBMM Başkanı İsmail Kahraman; “Belediyelerimiz çok güzel hizmetler yapmaktadır. Eskiden belediyelerimiz somurtkan, ulaşılmaz devlet memuru hüviyetindeydi. Bu yıkıldı ve halkla bütünleşti. Devlet-millet kaynaşması meydana geldi. Türkiye'nin gelişmesinde belediyelerin çok büyük rolü var. Eski anlayış değişti, bütünleşme oldu” dedi.

15 Temmuz darbe girişimine de değinen Kahraman; “Siyasi partilerin isimleri farklı olabilir. Ama milli menfaatlerde Elhamdülillah bütünüz. 15 Temmuz’da tüm siyasi partiler bir oldu. Biz yeri geldiğinde bütünlüğümüzü hissediyor, hatırlıyor ve biliyoruz. Bunu her zaman bilmeliyiz. Her gün gelişen bir Türkiye var ve bunun önünü kesmek isteyen bir ‘haçlı duvarı’ var. Bunu beraber aşacağız" şeklinde konuştu.

TBMM Başkanı İsmail Kahraman daha sonra Birlik Vakfı Adana Şube Başkanlığını ziyaret edip, ardından Mersin’e geçti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinsi hastalık vereme dikkat
Sinsi hastalık vereme dikkat
Çukurova THM Korosu  konser verdi
Çukurova THM Korosu konser verdi