“Milletin özlemini gidereceğiz”

İyi Parti Milletvekili Adayı Çulhaoğlu, Pozantı’da çiftçileri ziyaret etti

“Milletin özlemini gidereceğiz”
“Milletin özlemini gidereceğiz” ilkhaber
Bu içerik 240 kez okundu.
Reklam

ADANA(İLKHABER)-İYİ Parti Adana Milletvekili adayı M. Metanet Çulhaoğlu İl ve İlçe Yöneticileri ile birlikte, Pozantı’da yaptığı sohbet toplantılarında büyük bir ilgi ile karşılandığını belirterek, “Çiftçi ve üreticiler büyük zorluklar yaşıyor” dedi. Gittikleri her yerde halkın büyük sevgisiyle karşılandıklarını dile getiren Çulhaoğlu,  “Halkımızın bizlere gösterdiği sevgi dünyalara değer iktidarımızda yapacağımız güzel çalışmalarla milletimizin özlemini gidereceğiz” dedi.

İyi Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in  İyi Parti iktidarının ilk altı ayında "kamuda şeffaflık ve siyasi ahlak yasası" çıkartılacağına dair söz verdiğini hatırlatan Çulhaoğlu,  “bu söz çok anlamlıdır.  Ahlaklı olmak dürüst olmak her kesimin ideali olmalıdır. Gerek kentlerde gerekse kırsalda vatandaşımızın huzur ve güvenini korumaya özen göstereceğiz. Pozantı İlçemiz Adana’mızın önemli İlçelerindendir. İlçe Başkanımız  Mustafa Arıkan ve siz değerli Pozantılılara önemli hizmetler vereceğiz. Yorgun, bıkkın, mutsuz ve umutsuz insanımız kalmayacak” dedi.

 İyi Parti iktidarında çiftçinin kullandığı mazotun fiyatında yarı yarıya indirim yapacaklarını dile getiren Çulhaoğlu, ayrıca gübre ve ilaçta da büyük rahatlama olacağının altını çizdi.

  Pozantı ve köylerinde çiftçi ve üreticilerin yanı sıra tarım işçileri ile de görüşen Çulhaoğlu şunları söyledi:

“Dalında kalan portakal, tarlada kalan karpuz ve hızla ekim alanlarımızın daralması, bununla birlikte uygulanan sistem ve yanlış politikalar çiftçinin büyük sorunudur. İthalata dayanan pamuk üretimi, maliyetleri karşılayamayan buğday ve mısır nedeniyle çiftçilerimiz topraktan hızla uzaklaştırılıyor. Yapacağımız iyileştirmelerle tüm bunların önüne geçeceğiz. Nasıl ki tüm dünyaya pamuk ve buğday ihraç eder durumdayken ithal eder duruma geldik . Yeniden önemli yapılanmalarla tüm Türkiye'de kalkınma ve üretme hamlesini gerçekleştirip, çiftçiyi özlediği günlere kavuşturacağız. Ülkemizi ve tüm vatandaşlarımızı kucaklayan bir hizmet anlayışı ile çalışacağız.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karalar:
Karalar: "Adanalıyı çok büyük hizmetlerle buluşturacağız"
   Adana’da hastanede korkutan yangın
Adana’da hastanede korkutan yangın