Koncuk’a esnaftan sıcak ilgi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana 1.Sıra Milletvekili Adayı İsmail Koncuk ile Milletvekili Adayları Şule Tüdeş ile Sibel Çakmak, Adana ESOB'ta esnaflar tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılandılar…

Koncuk’a esnaftan sıcak ilgi
Koncuk’a esnaftan sıcak ilgi ilkhaber
Bu içerik 339 kez okundu.
Reklam

ADANA - İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana 1.Sıra Milletvekili Adayı İsmail Koncuk ile Milletvekili Adayları Şule Tüdeş ile Sibel Çakmak, Adana ESOB'ta esnaflar tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılandılar…

 

Birlik Başkanı Nihat Sözütek tarafından kapıda kucaklanarak karşılanan  İsmail Koncuk ile 11.sıra Milletvekili Adayı Şule Tüdeş ile14.sıra Milletvekili Adayı Sibel Çakmak, salonda bulunan Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri ve Esnaf Odası Başkanları tarafından "Hoşgeldiniz" denilerek ayakta karşılandılar.

 

Adana'da öğretmenlik, idarecilek, Kamu-Sen İl Başkanlığı'ndan sonra  Ankara'da Kamu-Sen Genel Başkanlığı da yapan İsmail Koncuk, İYİ Parti'yi kayıt olduktan sonra Genel Başkan Yardımcılığı görevini de üstlenmiş ve 24 Haziran Seçimleri için de Adana 1.sıradan Milletvekili Adayı gösterilmişti.

 

Adana'nın geçmişten bugüne adli olaylarla kötü tanındığını, hala da "Ağalar şehri" olarak görüldüğünü, aslında kentin eskiye göre çok daha fakirleştiğine dikkat çeken Milletvekili Adayı Koncuk, "Deneme, yanılma yöntemiyle devlet yönetilmez. Hendekler açılırken, göz yumuldu, o çukurları kapatmak için de onlarca vatan evladı şehit edildi. Şehitlik şereftir, ama memleket çocukları siyasilerin hataları yüzünden hayatını kaybetmemeli. Bizim iktidarımızda, inşallah bu yanlışlar sona erecek. Esnaf ve sanatkarlarımız da rahat olacak. Kaybolmaya yüz tutan meslekleri de yaşatmak için destek vereceğiz. Adana'nın sahipsizliğine de son vereceğiz. İşsizlik de 3.sıradayız, teşvik kapsamı dışında bırakılıyoruz. Metro kamburu ortada. Yıllardır kangren durumda, çözülmüyor. Bunların hepsi bizim iktidarımızda bitecek"dedi.

 

Birlik Başkanı Sözütek de, her esnaf ve sanatkara olduğu gibi vatandaşa ve siyasi partilere de eşit mesafede olduklarını, kapılarının herkese her zaman açık olduğunu belirtirken,  İYİ Parti 1.Sıra Milletvekili Adayı İsmail Koncuk ve arkadaşlarına 24 Haziran seçimleri için başarılar dileyerek uğurladı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karalar:
Karalar: "Adanalıyı çok büyük hizmetlerle buluşturacağız"
   Adana’da hastanede korkutan yangın
Adana’da hastanede korkutan yangın