Başkan Çelikcan, Feke’de vatandaşlarla buluştu

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, hafta sonu Feke'de vatandaşlarla birlikte iftar yapıp, esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Çelikcan, Feke’de vatandaşlarla buluştu
Başkan Çelikcan, Feke’de vatandaşlarla buluştu ilkhaber
Bu içerik 217 kez okundu.
Reklam

 ADANA (İHA) - Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, hafta sonu Feke'de vatandaşlarla birlikte iftar yapıp, esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Çelikcan, ''Feke halkı her zaman milli hassasiyetleri yüksek vatanına milletine sahip insanlar olmuşlardır. 24 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde de istikrarın ve güven ortamının sürmesi yönünde oy kullanacaklarını söylemesi bizleri mutlu etmiştir" dedi.  

  Feke ziyaretinde esnafı ziyaret eden Başkan Çelikcan, ‘hayırlı kazançlar’ diledi. Vatandaşların evinde düzenlenen toplantıda ise mahalleliye hitap etti. Akşam iftar programına katılarak vatandaşların Ramazan sevincine ortak oldu.

  Türkiye'nin AK Parti iktidarı ile nereden nereye geldiğinin çok iyi bilinmesi gerektiğini ifade eden Başkan Çelikcan, ''Vatandaşlarımızın boş vaatlere değil gördüklerine inanmalıdırlar. Türkiye'nin nereden nereye geldiğinin ve hükümetimizin insana verdiği değere bu kardeşimiz en güzel örnektir. Bu sadece burada karşılaştığımız bir örnektir. AK Parti iktidarından önce geceden kalkıp bir kişi eczane kuyruğunda bir kişi doktor kuyruğuna girerdi. Eğer sosyal güvencesi de yoksa kimse adam yerine koymuyordu. Şimdi ise hiç kimsenin sosyal güvencesine bakılmaksızın ambulans helikopter bile ayağına geliyor. Çocuklarımız eskiden kitap bulamazlardı. Şimdi ise okula başladığı ilk gün okul kitapları masasında hazır'' şeklinde konuştu.

  Gençlere bu durumların çok iyi anlatılması gerektiğini belirten Çelikcan, ''Türkiye yeni yetişen gençlerimiz Türkiye hep böyle sanıyordu. AK Parti iktidarı ile Türkiye huzur ve güveni yakaladı. Bu huzur ve güven ortamının devam etmesi geleceğimiz için çok önemli'' diye konuştu.

  Feke'de düzenlenen programa AK Parti Adana Milletvekili Adayı Ahmet Zenbilci, Feke İlçe Başkanı İbrahim Gün ve parti yöneticileri de katıldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinsi hastalık vereme dikkat
Sinsi hastalık vereme dikkat
Çukurova THM Korosu  konser verdi
Çukurova THM Korosu konser verdi