Barut: Çözüm üretmek için destek istiyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Adayı Ayhan Barut, Türkiye ve Adana'nın yaşadığı sorunlara çözüm üretmek için iktidara hazırlandıklarını belirtti.

Barut: Çözüm üretmek için destek istiyoruz
Barut: Çözüm üretmek için destek istiyoruz ilkhaber
Bu içerik 310 kez okundu.
Reklam

ADANA(İLKHABER) - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Adayı Ayhan Barut, Türkiye ve Adana'nın yaşadığı sorunlara çözüm üretmek için iktidara hazırlandıklarını belirtti. 

Seyhan İlçesi'nde 2 gün boyunca onlarca mahalle, cadde, bulvar ve sokağa girip yurttaşlarla buluşan Ayhan Barut, büyük ilgiyle karşılandı. Kadın erkek, yaşlı genç tüm yurttaşların büyük sevgi gösterisinde bulunduğu Ayhan Barut, 24 Haziran'da çok güçlü bir şekilde parlamento çoğunluğunu sağlayıp Muharrem İnce'yi de Cumhurbaşkanı seçeceklerini söyledi. 

 

KURUKÖPRÜ'DEN KIZILAY CADDESİ'NE DEK GEZDİLER

24 Haziran seçimleri için kırsaldan ovaya, köy ve yaylalardan kent merkezine dek adeta iktidar seferberliği başlatan Ayhan Barut, 2 günlük Seyhan programına ilk olarak CHP Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu, yönetim, gençlik ve kadın kolları temsilcileri ve partililerle buluşarak başladı. CHP Adana İl Başkanı Emrah Kozay, Milletvekili Adayı Özgür Ulaş Ilgın ve Aday Adayı Zeynep Canan Billor'un da eşlik ettiği Ayhan Barut, Kuruköprü, Küçüksaat, Kazancılar Çarşısı, Büyüksaat ve Kızılay Caddesi'nde esnaf, sanatkar ve yurttaşlarla buluşup 24 Haziran'da iktidarın artık değişmesi gerektiğini belirterek destek istedi. 

 

SEVGİ GÖSTERİLERİYLE KARŞILANDI

Seyhan'da ikinci gün yine sahaya çıkan ve alan çalışmasını sürdüren Ayhan Barut'a destek olmak için İstanbul'dan gelen partili arkadaşları da eşlik etti. Partililer, Milletvekili Aday Adayları Kemal Derin ve Güven Boğa ile birlikte sokağa inen Ayhan Barut, Türkocağı, Mestanzade, Hürriyet, Eminağa ve 5 Mahallesi'nde adeta iktidar yürüyüşü yaptı. Büyük ilgi gören Barut, sorunlarını dinlediği yurttaşlara, çözüm için iktidara talip olduklarını anlattı. Yetiştiği ve gençliğini geçirdiği bölgede tanıdıklarıyla kucaklaşan Barut'a yurttaşlar sevgi gösterisinde bulundu. Büyüklerin elini öpüp hayır duasını alan Ayhan Barut, her zaman vatandaşın emrinde olduğunu anımsattı. 

 

MİMARLARLA DA BULUŞTU

 

Daha sonra Yeşilyurt Mahallesi'ne geçen Ayhan Barut, Mahalle Muhtarı Günay Şahin'i ziyaret etti. Mahalle sakinleri ve esnafla buluşmak üzere sokağa inen Barut, dört bir tarafını gezdiği mahallenin pazarında alışveriş yapanları da ihmal etmedi. Aynı gün Mimarlar Odası Başkanı Ozan Tüzün ve yönetim kurulu üyeleriyle de buluşan Barut, gösterilen ilgiye teşekkür etti. 24 Haziran'da Türkiye'nin tarihi ve çok önemli bir seçim yapacağını vurgulayan Ayhan Barut, "Aydınlık ve çağdaş bir Türkiye için gecemizi gündüzümüze katıp kırlardan köylere, ovadan merkeze tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ülkeye vereceği bir şey olmayan bu iktidarın artık değişmesi gerekiyor. Çalışan ve üretenlerin sorunlarının sona ermesi, ekonominin düzelmesi ve insanların huzura kavuşması için güçlü bir desteğe ihtiyacımız var. İktidar yürüyüşümüz sürüyor. Vereceğiniz destekle Türkiye'nin ve Adana'nın sorunlarına çözüm üreteceğiz. Parlamentoda güçlü çoğunluğu sağlayıp Muharrem İnce'yi de Cumhurbaşkanı seçeceğiz" dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinsi hastalık vereme dikkat
Sinsi hastalık vereme dikkat
Çukurova THM Korosu  konser verdi
Çukurova THM Korosu konser verdi