Demirtaş’tan tapu müjdesi

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Karaisalı Kızıldağ Yaylasında Geçici Jandarma Asayiş Karakolu’nun açılışını gerçekleştirmesinin ardından, törene katılan vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve beklentilerini dinledi.

Demirtaş’tan tapu müjdesi
Demirtaş’tan tapu müjdesi ilkhaber
Bu içerik 375 kez okundu.
Reklam

ADANA(İLKHABER) – Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Karaisalı Kızıldağ Yaylasında Geçici Jandarma Asayiş Karakolu’nun açılışını gerçekleştirmesinin ardından, törene katılan vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve beklentilerini dinledi.

 

TAPU SORUNU EN KISA SÜREDE ÇÖZÜMLENECEK

 

Karaisalı Kızıldağ Yaylası’nda ikamet eden vatandaşların dile getirdikleri, vakıf arazilerine yönelik tapu sorunları başta olmak üzere eğitim, sağlık, ulaşım gibi konulardaki taleplerini dinleyen Vali Mahmut Demirtaş, tapu sorununun en kısa sürede çözümleneceği müjdesini verdi. Vali Demirtaş dile getirilen diğer tüm konuların da kamu kurum ve kuruluşları nezdinde takipçisi olacağını söyledi.

 

SEMT POLİKLİNİĞİNDE İNCELEMEDE BULUNDU

 

Vatandaşların, verdiği müjdeden dolayı teşekkür ettikleri Vali Mahmut Demirtaş, vatandaşlarla çeşitli konularda sohbet etmesinin ardından, bölgede faaliyet gösteren Kızıldağ Yaylası Semt Polikliniği’nde incelemelerde bulunarak, poliklinik görevlilerince verilen sağlık hizmetleri hakkında bilgi aldı. Vali Demirtaş, burada yaptığı açıklamada, olabilecek eksikliklerin mutlaka bildirilmesi talimatını vererek kent merkezinin yanı sıra ilçelerdeki sağlık hizmetlerinin, vatandaşlara en kaliteli şekilde verilmesi yönündeki gayretlerini sürdüreceklerini ifade etti.

 

KAYMAKAMLIĞA ZİYARET 

Vali Mahmut Demirtaş, Karaisalı Kızıldağ yaylasındaki vatandaş buluşması ve poliklinik incelemesinin ardından Karaisalı Kaymakamlığı’nı ziyaret ederek, Kaymakam Vekili Melih Aydoğan’dan, ilçede gerçekleştirilen kamu hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgiler aldı.

 

Ziyareti sarasında, ilçenin genel durumunun yanı sıra gerçekleştirilen ve planlanan yatırımların geldiği aşamayı değerlendiren Vali Demirtaş, ilçelerin hak ettikleri kamu hizmetleriyle buluşmasına büyük önem verdiğini vurguladı.

 

Ziyaret sonunda, “kamu hizmetlerinde vatandaş memnuniyetinin” önemine dikkat çeken Vali Mahmut Demirtaş, Karaisalı İlçe Kaymakam Vekili Melih Aydoğan’ın şahsında tüm kaymakamlık çalışanları ile kamu görevlilerine başarılar diledi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Oğlunu kurtarmak için kanala atlayan baba suda kayboldu
Oğlunu kurtarmak için kanala atlayan baba suda kayboldu
Tekli: “Hedefimiz, sene sonunda 3. Bölgede fabrikaların faaliyete başlaması”
Tekli: “Hedefimiz, sene sonunda 3. Bölgede fabrikaların faaliyete başlaması”