Tekrarlanmasın!

Adana Valisi Demirtaş, güzergah yüzünden kavga eden dolmuşçuları barıştırdı ve UKOME’nin kararlarına uyulması gerektiğini hatırlattı ve ekledi:

Tekrarlanmasın!
Tekrarlanmasın! ilkhaber
Bu içerik 231 kez okundu.
Reklam

 

ADANA(İLKHABER) – Adana Valisi Mahmut Demirtaş, minibüs ve otobüs sahipleri ile sürücülerinin güzergâh kavgası üzerine, olumsuzluğu gidermek ve taraflar arasındaki diyaloğu sağlamak üzere, Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) yetkilileri ile dolmuş ve otobüs işletmecilerinin temsilcileri ile toplantı düzenledi.

 

TARAFLAR TOPLANTIDA BARIŞTI

 

Seyhan Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanı Dr. Murat Kütükçü, Zabıta Daire Başkanı Bayram Kadir Tüylü, Halk Otobüsleri ve 59 No’lu Kooperatif Başkanı Niyazi Göğer, Minibüs Odaları Başkan Vekili Navaf Ok ve Yeşilevler Kooperatif Başkanı Çetin Lala’nın da katıldığı ve tarafların anlaşarak barıştığı toplantının sonunda açıklama yapan Vali Demirtaş, toplu taşıma araçları esnafı arasında yaşanan bu tür olayların tekrarlanmasını asla arzu etmediklerine dikkat çekti. 

 

Vali Demirtaş, taraflar arasındaki husumeti gidermek amacıyla gerçekleştirilen toplantı sonucunda, dolmuş ve otobüs sürücülerinin barıştığını ve bundan sonra UKOME'nin belirlediği güzergâhların dışına asla çıkılmaması kararı aldıklarını söyledi.

 

UKOME KARARLARINI İHLÂL EDENLERE, CEZA-İ YAPTIRIM UYGULANACAK

 

Toplu taşıma araçları görevlilerinin, birbirlerinin haklarına saygılı olmaları gerektiğini ve UKOME'nin güzergâh kararlarını ihlal edenlere ceza-i müeyyide uygulanacağını vurgulayan Vali Mahmut Demirtaş,  anlaşarak barışmalarından dolayı teşekkür ettiği dolmuş ve otobüs işletmecileri ile sürücülerine bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinsi hastalık vereme dikkat
Sinsi hastalık vereme dikkat
Çukurova THM Korosu  konser verdi
Çukurova THM Korosu konser verdi