Sesi gür çıkmalı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü, Karataş’ta iftarını vatandaşlarla açtı, parlamentoda temsil için MHP’ye destek istedi.

Sesi gür çıkmalı
Sesi gür çıkmalı ilkhaber
Bu içerik 321 kez okundu.
Reklam

ADANA (İHA) - Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü iftarını ve sahurunu Karataş’ta vatandaşlarla birlikte yaptı 

İftar öncesi Bahçe Mahallesi’nde MHP 27. Dönem Milletvekili Adayları Yusuf Baş, Çağrı Şahin, Hasan Çalış, Diren Özgül ve MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Karataş İlçe Başkanı Mete Başçı ile birlikte vatandaşla bir araya gelen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, burada gerçekleştirdiği konuşmada Adana Büyükşehir Belediyesi olarak kentte 21. Yüzyıla yakışmayan görüntüleri ortadan kaldırdıklarını, şehir merkezine uzak yerlerde yol, su problemlerini çözüme kavuşturduklarını söyledi. Sözlü, "Köyden şehre sağlıksız göçün önünü kesebilmek, köylerde üretimi teşvik etmek üzere karşınızdayız. Gerek Bahçe’de gerekse kırsalda şehir merkezinde oy potansiyeli yüksek diye kendimizi oralara vermedik, kırsalda yerinde kalkınmayı sağlayacak projeler ürettik, fiziki alt yapıyı tamamlamak için var gücümüzle çalıştık. Bizim belediyecilik anlayışımız üretkendir, vatanperverdir. 400 köyün su şebekesini yaptık, döşediğimiz ana borular buradan İstanbul’a gidip geri geliyor’’ dedi.
Bahçe Köyü’nün ardından iftar programına katılmak üzere yola çıkan Başkan Sözlü ilçe merkezindeki esnafı ziyaret etti. Güçlü bir milli ekonomi için Milliyetçi Hareket Partisi’nin parlamentoda sesinin daha gür çıkması, temsil sayısının artmasının şart olduğunu aktaran Başkan Hüseyin Sözlü, esnada hayırlı işler, bol kazançlar diledi.
Sözlü, Karataş sahilinde düzenlenen iftarda yaptığı konuşmada da, "Sizleri ziyafet sofrasına değil paylaşmaya davet ettik" dedi.
Başkan Sözlü, iftardan sonra cem evini ziyaret etti, Yemişli ve Sirkenli mahallerinde vatandaşların sorun, takdir ve taleplerini dinledi, sahurunu da Tuzla’da yaptı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karalar:
Karalar: "Adanalıyı çok büyük hizmetlerle buluşturacağız"
   Adana’da hastanede korkutan yangın
Adana’da hastanede korkutan yangın