Yerel medya Mersin’de buluştu

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Adana İl Müdürlüğü tarafından Organize edilen Yerel Medya Buluşması Mersin’de gerçekleştirildi.

Yerel medya Mersin’de buluştu
Yerel medya Mersin’de buluştu ilkhaber
Bu içerik 141 kez okundu.
Reklam


 

Süreyya URİ

MERSİN(İLKHABER)-Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Adana İl Müdürlüğü tarafından Organize edilen Yerel Medya Buluşması Mersin’de gerçekleştirildi. Basın Yayın ve Enformasyon Adana İl Müdürü Mustafa Keleş’in ev sahipliği yaptığı medya buluşması Mersin Divan Otel’de yapıldı. Toplantıya Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı ve Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Mehmet Akarca, AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgay Demirtaş, BYEGM Adana Şube Müdürü Naci Dönmez ve diğer kurum çalışanları  ile Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay’dan gelen gazeteciler ve gazete sahipleri katıldı.

Yerel Medya sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda, sorunlara çözümler arandı. Radyo, televizyon ve yazılı basının sorunlarının tek tek dile getirildiği toplantıda, çözüm önerileri  tartışıldı. Gazeteciler, Sarı Basın Kartlarının eski işlevselliğine kavuşturulmasını isterken,  gazetecilerin çalışırken karşılaştıkları zorluklar dile getirildi. Yayın kuruluşlarının yaşadığı sorunların aktarıldığı toplantıda gazeteciler sorunlarına kalıcı çözümler getirilmesini istedi.

Toplantının ardından gazeteciler BYGEM tarafından verilen iftara katıldı

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇÜTAM’ın konusu Yakut  Türkleri ve dilleri oldu
ÇÜTAM’ın konusu Yakut Türkleri ve dilleri oldu
"Kentsel dönüşümde kırmızı çizgimiz, hak kaybının olmaması"