Doğru, Adana kırsalında vatandaşlarla buluştu

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Abdullah Doğru, Bayram öncesi Adana’nın İlçeleri Tufanbeyli, Feke, ve Saimbeyli de esnaf ve vatandaşlarla buluştu.Doğru’nun ilk durağı Adana’nın en uzak ilçesi Tufanbeyli oldu.

Doğru, Adana kırsalında vatandaşlarla buluştu
Doğru, Adana kırsalında vatandaşlarla buluştu ilkhaber
Bu içerik 144 kez okundu.
Reklam

ADANA(İLKHABER) - AK Parti Adana Milletvekili Adayı Abdullah Doğru, Bayram öncesi Adana’nın İlçeleri Tufanbeyli, Feke, ve Saimbeyli de esnaf ve vatandaşlarla buluştu.Doğru’nun ilk durağı Adana’nın en uzak ilçesi Tufanbeyli oldu.

Doğru, Tufanbeyli’de partililer ve vatandaşlarla buluştu. Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü’yü makamında ziyaret eden Doğru, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin azmi ve desteği ile hep birlikte Büyük Türkiye hedefimizi başarmak için çalışacağız dedi. Ziyaretin ardından Tufanbeyli esnafıyla ve halkıyla buluşan Doğru, şöyle dedi:

“Mübarek Ramazan'ı Şerif'i uğurlamaya, bayramı karşılamaya hazırlandığımız bu günlerde, Tufanbeyli ilçesinde vatandaşlarla ve esnaflarla kucaklaşmaya geldik. Türkiye'nin en önemli seçimlerinden biri olacak 24 Haziran seçimleri için hemşehrilerimizden Cumhur İttifakına destek istemeye geldik.”

Daha sonra Saimbeyli İlçesine geçen Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Abdullah Doğru, burada da esnafın ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Saimbeyli  İlçe teşkilatıyla da buluşan Doğru, ”Güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye için Saimbeyli İlçe Teşkilatımızla  istişarelerde bulunduk, Huzur, güven ve istikrarın kalıcı olması için AK Parti Teşkilatımız ilk günkü aşkla durmak yok yola devam.” şeklinde konuştu.

Saimbeyli esnafı ve halkıyla buluşan Doğru, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhur ittifakına, milletvekili seçiminde de AK Parti'ye destek istedi.

Saimbeyli İlçesinin ardından, Feke İlçesine geçen AK Parti Adana Milletvekili Adayı Abdullah Doğru, Feke İlçe Teşkilatının düzenlediği iftara katıldı. Burada partililer ve vatandaşlarla bol bol sohbet eden Doğru, Cenab-ı Allah’tan milletin sofralarına bereket ihsan etmesini, tutulan oruçları kabul etmesini diledi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karalar:
Karalar: "Adanalıyı çok büyük hizmetlerle buluşturacağız"
   Adana’da hastanede korkutan yangın
Adana’da hastanede korkutan yangın