Halıcıoğlu: Türkiye CHP ile kazanacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Adayı İşkadını Sıdıka Halıcıoğlu, il başkanlığının seçim çalışmaları programı çerçevesinde sürdürdüğü seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Halıcıoğlu: Türkiye CHP ile kazanacak
Halıcıoğlu: Türkiye CHP ile kazanacak ilkhaber
Bu içerik 349 kez okundu.
Reklam

ADANA(İLKHABER) – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Adayı İşkadını Sıdıka Halıcıoğlu, il başkanlığının seçim çalışmaları programı çerçevesinde sürdürdüğü seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor..

 Karaisalı, İmamoğlu, Feke’de seçmenlerle buluşan Halıcıoğlu iftar programlarına da katılarak partisinin projelerini anlattı.

Cumhurbaşkanı Muharrem İnce ve CHP için oy isteyen Halıcıoğlu, şunları söyledi:

"CHP İktidarında sayın Genel Başkanımızın ilk günden bu yana söylediği "Hiç bir çocuk yatağına aç girmeyecek" sloganıyla çalışmalarımıza yön veriyoruz. Hak, hukuk, adalet için, sosyal yaşamda herkesin, her kesimin mutlu ve huzurlu olacağı, barışın, kardeşliğin ve mutluluğun tesisi için artık tamam diyoruz."

 Ekonomiden, işsizliğe, terörden yatırımlara kadar bir çok alanda işinin ehli kadrolarla İktidar olmaya hazır olduklarının altını çizen Halıcıoğlu," Dünyada ve özellikle bölgesinde güçlü ve müreffeh bir ülke özlemiyle çıktığımız bu yolda halkımızın büyük desteğini ve bizlere olan güvenlerini görmek bizleri mutlu ediyor. İnanıyorum ki 24 Haziran seçimlerinde kazanan Türkiye olacak, kazanan CHP olacaktır." dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Oğlunu kurtarmak için kanala atlayan baba suda kayboldu
Oğlunu kurtarmak için kanala atlayan baba suda kayboldu
Tekli: “Hedefimiz, sene sonunda 3. Bölgede fabrikaların faaliyete başlaması”
Tekli: “Hedefimiz, sene sonunda 3. Bölgede fabrikaların faaliyete başlaması”