Keleş: Dargınlığı unutma zamanı

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Adana Bölge Müdürü Mustafa Keleş, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Keleş: Dargınlığı unutma zamanı
Keleş: Dargınlığı unutma zamanı ilkhaber
Bu içerik 212 kez okundu.
Reklam

ADANA(İLKHABER) - Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Adana Bölge Müdürü Mustafa Keleş, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Keleş mesajında; birlik ve beraberliğin zirveye ulaştığı bir mübarek ayı geride bırakarak, bayrama ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadıklarını söyledi.


Keleş mesajında şunları dedi:

“Dargınlıkların unutulduğu, kardeşlik duygularımızın pekiştiği, sevgi, saygı ve hoşgörümüzün zirveye ulaştığı bayramlarımız, milletimizin kaynaşmasına vesile olan en müstesna günlerin başında gelmektedir.


Ramazan Bayramını fırsat bilerek, kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeli, bu güzel vatan için şehit düşmüş ecdadımızın şanına yakışan sorumluluk duygusunu üzerimizde hissederek, birlik ve beraberliği her zaman muhafaza etmeliyiz.


Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve milletimize huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, değerli basın mensubu arkadaşlarımızın ve tüm İslâm aleminin bayramını en içten dileklerimle tebrik eder, sağlık, sıhhat ve afiyet dilerim.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Oğlunu kurtarmak için kanala atlayan baba suda kayboldu
Oğlunu kurtarmak için kanala atlayan baba suda kayboldu
Tekli: “Hedefimiz, sene sonunda 3. Bölgede fabrikaların faaliyete başlaması”
Tekli: “Hedefimiz, sene sonunda 3. Bölgede fabrikaların faaliyete başlaması”