Vicdanınızı dinleyin

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Demirkaya, vatandaşlardan istikrarın devamı için AK Parti’ye oy vermelerini istedi.

Vicdanınızı dinleyin
Vicdanınızı dinleyin ilkhaber
Bu içerik 214 kez okundu.
Reklam

Adnan AVUKA

MARDİN(İLKHABER) – AK Parti Mardin Milletvekili ikinci sıra Adayı Cengiz Demirkaya seçmenlere yaptığı çağrıda AK Parti’ye oy vermelerini istedi ve “Vicdanınızın sesini dinleyin.” dedi.

Kızıltepe ilçesinin köklü ailesinden olan ve AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Cengiz  Demirkaya her gittiği köy, mahalle ve ilçe halkından büyük ilgi görerek, dualarla  karşılanıyor.

Güler yüzü ve sempatik tavırları ile herkesin gönlünde olan ve vatandaşlarla kucaklaşan Demirkaya, yaptığı açıklamada şunları dedi:

“Biz ailece yıllardır Mardin ve ilçe halkımızın sorunlarını asgariye indirmek için çalışan bir aileyiz. Önümüzde önemli bir seçim olacak ve bu seçime ” Milli bir seçim” gözü ile bakıyorum. Bu seçimde her vatandaş milli görevini yapmak için sandığa koşacaktır. Her vatandaşın oturup düşünmesi gerekir, geçtiğimiz o acı günlerimizi unutmamak gerekir, gittiğimiz yerlerde  vatandaşlarımız bize, ”Eski günleri düşünmek bile istemiyoruz. Çok acı çektik, evlatlarımızı  kayıp ettik, gelinler dul kaldı, doğan çocukları babasız yetim kaldı. Onun için ülkemizde istikrarlı ve geleceğimizi düşünüyorsak ona göre ayağımızı denk almak gerekir. Oy atmak marifet değildir. Hatır için atılmaz, bu ülkenin sorunlarını, insanlara hizmet edebilecek liderlere atılması gerekir. Bugün sayın cumhurbaşkanımız  ve hükümetimiz olmasaydı bizim ülkemiz de Suriye gibi olurdu.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Oğlunu kurtarmak için kanala atlayan baba suda kayboldu
Oğlunu kurtarmak için kanala atlayan baba suda kayboldu
Tekli: “Hedefimiz, sene sonunda 3. Bölgede fabrikaların faaliyete başlaması”
Tekli: “Hedefimiz, sene sonunda 3. Bölgede fabrikaların faaliyete başlaması”