EMO’da eğitim günleri

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Adana Şubesi, üyelerinin ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler ve seminerler düzenlemeye devam ediyor. Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) kapsamında hayata geçirilen Elektrik Serbest Müşavir Mühendis (SMM) Eğitimi, EMO Adana Şubesi eğitim salonunda gerçekleştirildi.

EMO’da eğitim günleri
EMO’da eğitim günleri ilkhaber
Bu içerik 322 kez okundu.
Reklam

ADANA(İLKHABER) – Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Adana Şubesi, üyelerinin ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler ve seminerler düzenlemeye devam ediyor. Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) kapsamında hayata geçirilen Elektrik Serbest Müşavir Mühendis (SMM) Eğitimi, EMO Adana Şubesi eğitim salonunda gerçekleştirildi.

MUSA ÇEÇEN KATILDI
MİSEM Eğitmenlerinden Elektrik Mühendisi Musa Çeçen’in yaptığı eğitimde “TMMOB, EMO, MİSEM Yasa ve Yönetmelikleri, Mühendislik ve Etik, SMM Yönetmelikleri ve Uygulamaları, Hukuki Sorumluluklar, Mali Sorumluluklar, 1 kV Altı Tesisler, Zayıf Akım Tesisatı Kompanzasyon ve Harmonikler, Elektrik Tesislerinde Dolaylı Dokunmaya Karşı Koruma ve YG Dağıtım Sistemleri” anlatıldı.
DEVAM EDECEK
Eğitim çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan EMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mak, “Bu eğitim, serbest çalışan elektrik ve/veya elektronik mühendisliği hizmetleri üreten üyelere teknik bilgilerin aktarılmasından ziyade meslek hayatında yeni bir döneme başlayan üyelerimize Odamız ve SMM üyelerimizce biriktirilen bilgi ve deneyimin aktarılması ile yeni SMM üyelerimizin meslek yaşamlarının yeni döneminde mümkün olduğunca bilgilendirilmesidir” dedi. Mak, yaz döneminden sonra Eğitim ve seminerler gerçekleştirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi