hediye patlayan kutu

Muhteşem düğün

Diyarbakır Dicle Üniversitesi ünlü Kalp doktoru Doç.Dr.Faruk Ertaş’ın kardeşi Mehmet Ertaş ile amcasının kızı Emine Ertaş Kızıltepe ilçesi ünlü “NİRVANA” düğün salonunda yapılan muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler.

Muhteşem düğün
Muhteşem düğün ilkhaber
Bu içerik 1475 kez okundu.


 

ADNAN AVUKA

MARDİN - Diyarbakır Dicle Üniversitesi ünlü Kalp doktoru Doç.Dr.Faruk Ertaş’ın   kardeşi Mehmet Ertaş ile amcasının kızı Emine Ertaş Kızıltepe ilçesi ünlü “NİRVANA” düğün salonunda yapılan muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler.

Diyarbakır Dicle Üniversitesi kalp hastanesindeki ünlü kalp doktoru Doç. Dr.  Faruk  Ertaş kardeşinin evlenmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Evlenme sırası bekleyen daha çok kardeşlerimiz var. Mehmet diğer kardeşlerine yolu açtı” dedi.

 

Gelin Emine Ertaş ile Damat  amcasının oğlu Mehmet Ertaş’ın Kızıltepe Belediye binasında kıyılan nikah töreninde nikah şahitliklerini   Dicle Üniversitesi Nöroloji Ana bilim Dalı  Hocası Prof.Dr.Uğur Çelik, Gazeteci Yazar Ahmet Ay, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu  ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti  Başkanı Mehmet Çelik, Kızıltepe Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydağan, Mardin Gazeteciler, Yazarlar  Derneği Başkanı Kadir Üründü, Mardin Toplumsal Dayanışma Derneği  Federasyon Başkanı M. Şerif Öter yaptılar. Gençlerin evlilik cüzdanları Gazeteci Ahmet Ay verirken gençlere bir nasihatte bulundu. Ay” En iyi günde ve en kötü günde  beraberliğinizi  bozmayacaksınız. Ülkeye ve millete hayırlı evlatlar yapacaksınız. Allah sizleri mutlu etsin” dedi.

Düğünde  Grup Berfin birbirinden güzel eserler icra ederek konuklara unutulmaz bir gün yaşattı.

Gelen Misafirlerin masalarını tek tek ziyaret eden Diyarbakır Dicle Üniversitesi kalp hastanesi ünlü Doç. Dr. Faruk Ertaş, kendilerini mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm dost ve akrabalarına teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
Organize suç örgütüne 10 tutuklama
Organize suç örgütüne 10 tutuklama