hediye patlayan kutu

Yürekleri ağza getirdi

Otomobiller korna çalarak aşırı gürültü kirliliğine neden olurken, trafik kurallarına riayet etti. Ancak yine konvoyda bulunan bazı motosikletli kişiler hem ışık ihlali yaptı, hem de trafiği tehlikeye düşürecek hareketlerde bulundu.

Yürekleri ağza getirdi
Yürekleri ağza getirdi ilkhaber
Bu içerik 242 kez okundu.

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER/ÖZEL)-Adana’da neredeyse her gün bir trafik kazasının meydana geldiği noktada asker uğurlamak için konvoy yapan araçların içerisinde bulunan bir motosikletlinin yol ortasında yaptığı akrobatik hareketler yürekleri ağza getirdi.

Seyhan İlçesi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Şehit Komiser Mustafa Sarı Altgeçidi önünde sık sık trafik kazaları meydana gelmeye devam ediyor. Özellikle motosikletli sürücülerin kural tanımazlıkları nedeniyle yaşanan trafik kazaları sayısında artış yaşanıyor. Kırmızı ışık ihlali yapan, başlarına kask takmayan, yolun ortasından ağır ağır ilerleyen ve bir motosiklete ikiden fazla kişinin güvenliksiz olarak binmesi vakaları devam ederken, son olarak ise objektiflerimize bir asker konvoyundaki otomobiller ve motosikletler yansıdı.

TRAFİĞE ALDIRIŞ ETMEDİ

Otomobiller korna çalarak aşırı gürültü kirliliğine neden olurken, trafik kurallarına riayet etti. Ancak yine konvoyda bulunan bazı motosikletli kişiler hem ışık ihlali yaptı, hem de trafiği tehlikeye düşürecek hareketlerde bulundu. Bir motosikletli kişinin alt geçit önündeki kavşağın ortasına gelerek akan trafiğe aldırış etmeden motosikletinin önünü kaldırıp, dönerek akrobatik hareketler yaptı. Yaşanan bu durum akşam saati olması nedeniyle tehlikenin boyutunu yükseltti. Yaklaşık 2 dakikalık gösterinin ardından trafik ışıklarının yanması ile konvoy yoluna devam etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
Organize suç örgütüne 10 tutuklama
Organize suç örgütüne 10 tutuklama