hediye patlayan kutu

İyi Parti olarak biz ülkeyi yönetmeye talibiz

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili İsmail Koncuk İyi Parti ve gönüldaşları maraton koşmaya azmetmiş insanlardan oluşmuştur dedi.

İyi Parti olarak biz ülkeyi yönetmeye talibiz
İyi Parti olarak biz ülkeyi yönetmeye talibiz ilkhaber
Bu içerik 546 kez okundu.

ADANA(İLKHABER)-İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili İsmail Koncuk İyi Parti ve gönüldaşları maraton koşmaya azmetmiş insanlardan oluşmuştur dedi.

Koncuk istifalarla ilgili yaptığı yazılı açıklamada

İyi Partide provakasyonlar sürecektir. Bunu bazıları iyi niyetle yaptığını iddia edecek bazıları da gelecek kaygısı ile bir yerlere selam olsun düşüncesi ile yapacaktır. Merhum Demirel’in  dediği gibi “Otobüs hareket etmiştir, inen de olur, binen de” Mesele  hareket etmiş olmaktır. İyi Parti ve gönüldaşları maraton koşmaya azmetmiş insanlardan oluşmuştur. Nefesi ve azmi zayıf olanlar da çıkacaktır. İyi Partinin en önemli yanı, mevcut iktidara tek alternatif olmasıdır. Bu sebeple, kimse bazı mihrakların boş duracağını düşünmesin  ancak hedeften sapma yok. Diğer siyasi partilerin içinde bulunduğu durum herkesin malumudur. Biz ülkeyi yönetme iddiamızda kararlıyız. Mesele budur işimize bakalım.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
Organize suç örgütüne 10 tutuklama
Organize suç örgütüne 10 tutuklama