Kutluca: Yerli ve milli direnişe katkı koymalıyız

TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, AR-GE ve İnovayon’a ağırlık vererek, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda Türk Ekonomisine katkı sağlayan TÜMSİAD Adana Şubesi Başkan Yardımcısı, Sayiner Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Alpaslan Sayiner’i, üyeler arasında farkındalık oluşturduğu için plaket ile ödüllendirdi.

Kutluca: Yerli ve milli direnişe katkı koymalıyız
Kutluca: Yerli ve milli direnişe katkı koymalıyız ilkhaber
Bu içerik 327 kez okundu.
Reklam


 

 

ADANA (İLKHABER)- TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, AR-GE ve İnovayon’a ağırlık vererek,  yurt içi ve yurt dışı pazarlarda Türk Ekonomisine katkı sağlayan TÜMSİAD Adana Şubesi Başkan Yardımcısı, Sayiner Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Alpaslan Sayiner’i, üyeler arasında farkındalık oluşturduğu için plaket ile ödüllendirdi.

Başkan Kutluca plaket töreninde yaptığı konuşmasında, dünyanın ekonomik yapısının göz ardı edilmemesi gerektiğinin altını çizerek, şu an yaşanan ekonomik savaştan; katma değeri yüksek üretim ekonomisi, nitelikli ihracat gelirleri, kamu maliyesi, tasarruf politikaları ve özel sektör finansmanları konularında atılacak ciddi adımlarla atlatılabileceğini söyledi. Kutluca “Halkımızı tekrar, Sayın Cumhurbaşkanımızın dile getirdiği yerli ve milli direnişe katkı koymaya davet ederek, bu ekonomik savaştan mutlaka galip çıkmalıyız “ dedi.

Sayiner Ayakkabı yönetim kurulu başkanı Alpaslan Sayiner’de, TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, ‘’Ülkemizi seviyoruz. Doların yükselişine seyirci kalamayız. Kendi sektörlerimizde üretime ve ihracata daha çok ağırlık vermeliyiz’’ şeklinde konuştu.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇÜTAM’ın konusu Yakut  Türkleri ve dilleri oldu
ÇÜTAM’ın konusu Yakut Türkleri ve dilleri oldu
"Kentsel dönüşümde kırmızı çizgimiz, hak kaybının olmaması"