Dicle Elektrik 2’nci Müşteri Memnuniyeti Merkezini Mardin’de Açtı

Müşteri memnuniyetini önemseyen Dicle Elektrik, tüketicilerinin kurumdaki işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilmesi için kurduğu ve tek bir noktadan tüm işlemlerin yapılabildiği Müşteri Memnuniyeti Merkezlerinin ikincisini Mardin’de açtı.

Dicle Elektrik 2’nci Müşteri Memnuniyeti Merkezini Mardin’de Açtı
Dicle Elektrik 2’nci Müşteri Memnuniyeti Merkezini Mardin’de Açtı ilkhaber
Bu içerik 789 kez okundu.
Reklam


 

Adnan AVUKA

MARDİN(İLKHABER)-Müşteri memnuniyetini önemseyen Dicle Elektrik, tüketicilerinin kurumdaki işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilmesi için kurduğu ve tek bir noktadan tüm işlemlerin yapılabildiği Müşteri Memnuniyeti Merkezlerinin ikincisini Mardin’de açtı. Açılışı gerçekleştiren Dicle Elektrik Dağıtım Yönetim Kurulu Başkanı Memet Atalay, bu merkezlerin sayısını artıracaklarını belirterek, bu merkezlerin devreye girmesi ile birlikte hem müşterilerin, hem de şirketin sonuçtan memnun olacağını söyledi.

 

Dicle Elektrik Dağıtım Mardin İl Müdürlüğü’nde hizmete giren Müşteri Memnuniyeti Merkezi’nin açılışında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Memet Atalay, müşteri memnuniyetinin artması açısından bu merkezlerin büyük önem taşıdığını belirtti. Sorumluluk bölgelerinde bulunan 6 ilin tamamında Müşteri Memnuniyeti Merkezleri açacaklarını ifade etti ve ‘’Allah hayırlı etsin. Bu tür mekânlar her geçen gün daha da artacaktır. Bizim amacımız Mardin’deki müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir. Müşteri memnuniyetinin birçok unsuru vardır. Bunlardan bir tanesi enerji tedarikini sağlamaktır. İkincisi ise mümkünse işini buraya gelmeden hallede bilmesidir. Ama buraya geldiklerinde de işlerini en kolay, en hızlı ve en efektif şekilde halledebilmeleridir.  Amacımız buraya isteyerek gelmeleri, güler yüzle ayrılmalarıdır’’ dedi. Atalay, Kızıltepe gibi büyük ilçelerde de Müşteri Memnuniyeti Merkezi açılabileceğini bildirdi.

 

Hem müşteri memnun olacak hem de şirket memnun olacak

Çalışanlara da seslenen Dicle Elektrik Dağıtım Yönetim Kurulu Başkanı Memet Atalay, bu merkezlere gelen her vatandaşın buradan memnun ayrılması gerektiğine dikkat çekerken de şöyle dedi:

 “Hem müşteri memnun olacak hem de şirket memnun olacak. Bizim amacımız hepsini birlikte sağlamak. Ne olursa olsun buraya gelenler bizim misafirimizdir. Biz kadim bir doğu toplumuyuz. Misafir bizim için çok önemlidir. Onun için buraya gelen misafirlerimizin güler yüzlü ayrılması bizim en büyük arzumuzdur. Evine gitmekte sıkıntı yaşayan yaşlı, fakir insanlar olabilir, gerekirse onları evlerine de bırakacağız. Çok yönlü düşünmemiz, misafirperver olmamız gerekiyor. İnşallah bunların hepsini sağlayacağız.’’

Açılışa Memet Atalay’ın yanı sıra Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel, Müşteri Saha Yönetimi Başkanı Yaşar Arvas, Mardin İl Müdürü Memet Bulut, Şanlıurfa İl Müdürü Osman Hondu, Siirt İl Müdürü Naci Obut, Müşteri Memnuniyet Müdürü Rıdvan Çatır, İnsan Kaynakları Müdürü Zeynep Deniz Erk ve diğer bazı yetkililer katıldı.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toros Yörükleri Derneği Başkanı Selçuk güven tazeledi
Toros Yörükleri Derneği Başkanı Selçuk güven tazeledi
 Soner Çetin’e 1 Mayıs daveti
Soner Çetin’e 1 Mayıs daveti