“Her şeyin başı eğitim”

Merkez Doruk Özel Eğitim Kursu Kurucu Müdürü Eşref Şen, eğitimin, ekmek ve su gibi toplumun ihtiyacı olduğunu belirterek, “Eğitim iyi olursa her sahada iyi yerlere gelirsiniz. Dolayısıyla her şeyin başı eğitimdir” dedi.

“Her şeyin başı eğitim”
“Her şeyin başı eğitim” ilkhaber
Bu içerik 460 kez okundu.
Reklam


 

ADANA (İLKHABER) - Merkez Doruk Özel Eğitim Kursu Kurucu Müdürü Eşref Şen, eğitimin, ekmek ve su gibi toplumun ihtiyacı olduğunu belirterek, “Eğitim iyi olursa her sahada iyi yerlere gelirsiniz. Dolayısıyla her şeyin başı eğitimdir” dedi.

 

2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı'nın açılışı dolayısıyla derslikleri ve öğretmenler odasını ziyaret eden Müdür Şen, öğretmenlerle öğrencilere yeni eğitim dönemiyle ilgili başarı dileklerinde bulundu. Eğitimin önemine değinen Müdür Şen, “Geleceğimizin şekillenmesinde ortak noktada buluştuğumuz yeni bir eğitim öğretim yılına daha giriyoruz. Ülkemizin gelişimine en büyük katkıyı sunan eğitim, bizler için vazgeçilmezlerin başında yer alıyor. Bu açıdan eğitime her zamankinden daha fazla önem verip, bu süreci çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor” dedi.

 

Tatilin ardından yeni eğitim öğretim döneminin heyecanını yaşadıklarını belirten Müdür Şen, “Öncelikle çocuklarımız tatil rehavetini bir an önce üstlerinden atarak derslerine odaklanacak. Öğretmenlerini dikkatli dinleyecek. Planlı şekilde derslerine çalışacak. Velilerimiz de çocuklarını takip edecekler” dedi. 

 

Müdür Şen, “Öğretmen ve öğrencilerimizle sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmeyi umut ediyor, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toros Yörükleri Derneği Başkanı Selçuk güven tazeledi
Toros Yörükleri Derneği Başkanı Selçuk güven tazeledi
 Soner Çetin’e 1 Mayıs daveti
Soner Çetin’e 1 Mayıs daveti