Avcı: Seçimi kazanacağız

Gazetemizi ziyaret eden MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı, seçim çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi.

Avcı: Seçimi kazanacağız
Avcı: Seçimi kazanacağız emre
Bu içerik 358 kez okundu.
Reklam

Serhat ŞANLI

ADANA (İLKHABER/ÖZEL) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı; “Türkiye’de ilk Belediye Başkanı adayını açıklayan partiyiz. Yerel seçimler ile ilgili teşkilat olarak ilçe başkanlarımız ile toplanıp istişareler yaptık. İddialıyız. Hedefimiz geçtiğimiz seçimde olduğu gibi yine Büyükşehir’i ve beraberinde tüm ilçeleri almaktır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, beraberinde İl Başkan Yardımcısı Alev Ataş ile gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlere ilişkin çalışmaları hakkında bilgi veren Avcı; “Türkiye’de ilk Belediye Başkanı adayını açıklayan partiyiz. Mevcut Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü, önümüzdeki seçimde de yine adayımızdır. İlçelerimizden de ikisi kesinleşti. 31 Mart 2019’da yapılacak seçimlerde Kozan Belediye Başkan adayımız Nihat Atlı ve Feke’de iki dönemdir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Ahmet Sel yeniden belediye başkan adaylarımız olarak belirlendi” dedi.

Yerel seçim çalışmalarını devam ettiğini ifade eden MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı; “Yerel seçimler ile ilgili teşkilat olarak ilçe başkanlarımız ile toplanıp istişareler yaparak, yol haritamızı, Sandık Kurulu Merkezlerini (SKM), mahalle temsilcilerini ve sandık görevlileri hakkında görüştük. Seçim için gerekli tüm çalışmalarımız devam ediyor. İlçelerdeki başkan tüm adaylarımız tamamen belli olduktan sonra, sahalara tam olarak ineceğiz. İddialıyız. Hedefimiz geçtiğimiz seçimde olduğu gibi yine Büyükşehir’i ve beraberinde tüm ilçeleri almaktır” şeklinde konuştu.

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Süreyya Uri de ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muhtar maaşı ihtiyaç sahiplerine
Muhtar maaşı ihtiyaç sahiplerine
Ulusal Cerrahi Onkoloji Sempozyumunun ilki Adana’da yapıldı
Ulusal Cerrahi Onkoloji Sempozyumunun ilki Adana’da yapıldı