Sarıçam’a eğitimci aday

38 Yıl Öğretmenlik yaptıktan sonra geçtiğimiz aylarda emekli olan Müslüm Kütük CHP Sarıçam Belediye Başkan Adaylığı için başvuruda bulundu..

Sarıçam’a eğitimci aday
Sarıçam’a eğitimci aday nurten
Bu içerik 995 kez okundu.
Reklam

ADANA(İLKHABER)- 38 Yıl Öğretmenlik yaptıktan sonra geçtiğimiz aylarda emekli olan Müslüm Kütük CHP Sarıçam Belediye Başkan Adaylığı için başvuruda bulundu..

CHP Sarıçam İlçe Başkanlığında düzenlenen adaylık başvurusu toplantısında onlarca Sarıçamlıyı bir araya getiren Müslüm Kütük “ İddialıyım, İnançlıyım, Allah’ın İzni ile Sarıçam Belediye Başkanlığını kazanacağım” dedi

Coşkulu bir Sarıçamlı katılımcıyla gerçekleşen toplantıda konuşan Müslüm Kütük “ Ben Kozan Bağtepe köyünden olup ömrünü Sofulu, Sarıçam İlçemizde geçiren, Sarıçam’ın en eski ve köklü Okulu Erdoğan Şahinoğlu İlköğretim başta olmak üzere İlçemizin değişik okullarında öğretmenlik yapan bir eğitimciyim. Dürüstlük, açıklık ve samimiyet esaslı bir duruş ve Atatürk’ümüzün gösterdiği yolda Cumhuriyet ilke ve devrimlerine olan sarsılmaz inancımla yaşamıma yön veren insanlardanım” dedi.

Sarıçam’ı bir Sarıçamlı olarak çok iyi bildiğini, sorunları ve çözüm yollarını çözecek altyapı, bilgi ve donanıma sahip olduklarını ve iyi bir kadroyla Sarıçam Belediyesini yönetmeye aday olduklarının altını çizen Müslüm Kütük “ Kavga etmeden,  ötekileştirmeden, ayrıştırmadan, tüm Sarıçamlılara eşit ve kaliteli hizmet sunmak için adayım” dedi..

Eğitimci Müslüm Kütük’ün CHP Sarıçam Belediye Başkan Aday Adaylığı dosyasını kalabalık  partili ve vatandaş huzurunda alan İlçe Başkanvekili Veli Erez de yaptığı olumlu ve güzel konuşmasından dolayı Kütük’e  teşekkür ederken,  Kütük’e çıktığı bu yolda başarılar diledi. Salondaki katılımcılar hep bir ağızdan coşkuyla.”CHP Sosyal Belediyecilikteki başarılarını Sarıçam’da da gösterecektir” diyerek Kütük’ü alkış yağmuruna tuttu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yol daraldı, refüj genişledi!
Yol daraldı, refüj genişledi!
Sözlü: Direksiyona geçti taksicilere müjde verdi
Sözlü: Direksiyona geçti taksicilere müjde verdi