Adanalılar, Kasım ayını dolu dolu yaşayacak

Adana Optimum, Kasım’da renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak

Adanalılar, Kasım ayını dolu dolu yaşayacak
Adanalılar, Kasım ayını dolu dolu yaşayacak nurten
Bu içerik 368 kez okundu.
Reklam

ADANA (İLKHABER)-- Adana’nın ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunan Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Kasım ayında, Atatürk temalı resim sergisi, imza günü ve söyleşi gibi bir birinden renkli  etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Ulusal ve uluslararası geniş marka karması ile bol seçenekli alışveriş fırsatları sunmanın yanı sıra yıl boyunca eğlenceli aktiviteler gerçekleştiren Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 80. Yılı nedeniyle Atatürk temalı resim sergisi açılacak. Optimum ve Mektebim Okulları iş birliğiyle gerçekleştirilecek serginin açılışı, 10 Kasım Cumartesi günü saat 10.00'da  yapılacak.

Optimum, 11 Kasım Pazar günü de Yazar Aynaz Özkaşıkçı’yı konuk edecek. Çeşitli dergiler için yazdığı seyahat ve gusto yazılarının yanı sıra toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadın hakları konularında da gönüllü olarak yer alan ve tüm hayat deneyimlerini bir havuzda biriktirerek 360 derece bir proje oluşturan Özkaşıkçı, okurları için kendi imzasını taşıyan ilk kitabı “İlk Isırıkta Aşk” kitabını imzalayacak. Özkaşıkçı’nın imza günü saat 15.00'da başlayacak. 

11 Kasım Pazar günü Macfit ile Bisiklet Grup Dersi etkinliğinin saat 16.00'da yapılacaktır. Optimum AVM’nin Garaj İndirim Günleri ise 16 Kasım’da başlayacak. Optimum’daki modaya yön veren markaların da aralarında olacağı indirim günleri, 25 Kasım Pazar gününe kadar sürecek.

Optimum’un güzellik ve cildine önem veren kadınlara yönelik Makyaj ve Cilt Bakım Günleri ise 17-18 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. AVM’nin kadın ziyaretçileri, zemin kattaki Sephora Mağazasındaki ücretsiz etkinlikten, 10.00 ve 19.00 saatleri arasında yararlanabilecek.

Adana halkının buluşma noktası olan Optimum AVM’nin Kasım ayındaki etkinliklerinden bir diğeri de Parents Dergisi tarafından gerçekleştirilecek Gezgin Anneler Kulübü etkinliği olacak. Anneler ve anne adaylarını ünlü anne – bebek – çocuk bloggerlarıyla buluşturacak etkinlik, 25 Kasım’da saat  13.00'da başlayacak.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Renkli Çoraplar lösemi hastası çocukları unutmadı
Renkli Çoraplar lösemi hastası çocukları unutmadı
Eşinin mezarına giderken  asansör halatı koptu öldü
Eşinin mezarına giderken asansör halatı koptu öldü