Başkan Kurt: Yumurtalık’ın geleceği için ben de varım

Adalet ve Kalkınma Partisi Yumurtalık Belediye Belediye Başkan Aday Adayı Ünal Kurt STK temsilcileri, Oda ve Dernek başkanları ve vatandaşların coşkularıyla Yumurtalık Ak Parti İlçe Teşkilatında gelerek ilçe başkanı Recep Aşkar’a adaylık dosyasını teslim etti.

Başkan Kurt: Yumurtalık’ın geleceği için ben de varım
Başkan Kurt: Yumurtalık’ın geleceği için ben de varım nurten
Bu içerik 463 kez okundu.
Reklam

ADANA(İLKHABER)- Adalet ve Kalkınma Partisi  Yumurtalık Belediye Belediye Başkan Aday Adayı Ünal Kurt STK temsilcileri, Oda ve Dernek başkanları ve vatandaşların coşkularıyla Yumurtalık Ak Parti İlçe Teşkilatında gelerek ilçe başkanı Recep Aşkar’a adaylık dosyasını teslim etti.

TARİHİ DOKUSUYLA FARKINDALIK YARATAN

İLÇEMİZ HAK ETTİĞİ HİZMETLERE KAVUŞACAK

 Ceyhan Ulaştırma ve Yeni Ceyhan EEK başkanı ve Yumurtalık Belediye Belediye Başkan Aday Adayı Ünal Kurt AK Parti ilçe teşkilatında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Güneyin incisi ilçemiz tarihi dokusuyla da farkındalık yaratan ilçemiz olmasına rağmen şimdiye kadar hak ettiği hizmetlerden neden yararlanamadı önce bunların tespitlerini yaparak öz eleştirilerini yapmalıyız ki doğruları bulmalıyız. Projelerimizle Yumurtalık’ı Cazibe merkezi hakine getireceğiz.

Kurt partim beni aday gösterdiği taktirde 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Yumurtalık Belediyesini Ak Blediyeler kervanına kavuşturacağız. Yumurtalık’ın geleceği için el birliğle gönül birliğle hep beraber Yumurtalık’ı hak ettiği noktaya getireceğiz Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Renkli Çoraplar lösemi hastası çocukları unutmadı
Renkli Çoraplar lösemi hastası çocukları unutmadı
Eşinin mezarına giderken  asansör halatı koptu öldü
Eşinin mezarına giderken asansör halatı koptu öldü