hediye patlayan kutu

“Aslolan gönüllere girmek”

AK Parti Aladağ Belediye Başkan Aday Adayı Özkan Keklik, sosyal belediyecilik ve yeni istihdam alanları oluşturarak güzel çalışmaları olduğunu belirterek, “Yol yapmak, park ve mesire alanları açmak, temizlik hizmetleri sunmak vs. Bunlar belediyenin asli görevleridir. Bunları yapmak zaten boynumuzun borcu ama yeterli değil. Sosyal belediyecilikte ve yeni istihdam alanları oluşturmakta da çok güzel çalışmalarımız ve projelerimiz var. İnşallah hepsini uygulamaya koyacağız” dedi.

“Aslolan gönüllere girmek”
“Aslolan gönüllere girmek” nurten
Bu içerik 8134 kez okundu.

Tevfik DİNÇKALMIŞ

ADANA (İLKHABER) – AK Parti Aladağ Belediye Başkan Aday Adayı Özkan Keklik, sosyal belediyecilik ve yeni istihdam alanları oluşturarak güzel çalışmaları olduğunu belirterek, “Yol yapmak, park ve mesire alanları açmak, temizlik hizmetleri sunmak vs. Bunlar belediyenin asli görevleridir. Bunları yapmak zaten boynumuzun borcu ama yeterli değil. Sosyal belediyecilikte ve yeni istihdam alanları oluşturmakta da çok güzel çalışmalarımız ve projelerimiz var. İnşallah hepsini uygulamaya koyacağız” dedi.

İktisatçı Özkan Keklik, AK Parti’den Aladağ Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu. Yaklaşık 7 yıldır AK Parti Aladağ İlçe teşkilatında çeşitli kademelerde görev alan Keklik, deneyimlerini belediye başkanlığında kullanmak istediğini söyledi.

Aslolanın gönüllere girmek olduğunu belirten Keklik, “Belediyecilikte; Hizmet gereklidir fakat yeterli değildir. Aslolan gönüllere girebilmektir. Bizim dönemimizde hiçbir zaman insanlara tepeden bakmayacağız. Liyakat sahibi, güler yüzlü ve adaletli insanlarla bu işi yürüteceğiz. ‘Nasıl cebimi doldururum’ diyen insanlarla değil, ‘memleketime daha iyi hizmeti nasıl yapabilirimin’ gayretini güden bir ekip ruhu ortaya koyacağız” şeklinde konuştu.

Aladağ ilçesi için önemli projeleri hayata geçireceklerine değinen AK Parti Aladağ İlçe Belediye Başkan Aday adayı Özkan Keklik şöyle konuştu;

“Halkımızın istemediği hiç bir kişi ve eylemle bizim de işimiz olmaz. Daima halkımızla iç içe olup, onların fikirlerini ve önerilerini alacak, istişare toplantıları yapacağız. İyi günlerinde kötü günlerinde en yakınında her zaman bizleri bulacaklar.

Yol yapmak, park ve mesire alanları açmak, temizlik hizmetleri sunmak vs. Bunlar belediyenin asli görevleridir. Bunları yapmak zaten boynumuzun borcu ama yeterli değil. Sosyal belediyecilikte ve yeni istihdam alanları oluşturmakta da çok güzel çalışmalarımız ve projelerimiz var inşallah hepsini uygulamaya koyacağız.

Her mahallemize eşit mesafede olup, adaletli bir hizmet dağılımı yapacağız. İlçemizde 3 T’yi yani, ‘tespit, teşhis ve tedavi’ yöntemini uygulayacağız. Kangren olmuş sorunları tespit edip, teşhis koyarak tedavi edeceğiz. Her işimiz belli bir plan ve program içerisinde olacak.

İlçemizde geçmişte hizmet etmiş belediye başkanlarının hepsinin Aladağ’a ayrı ayrı hizmetleri olmuş ve bizler için ayrı değerdir. Onları saygıyla anıyorum. Değerli büyüklerimizin hatalarından ders alıp doğrularını bir üst noktaya çıkarmak için biz bu göreve talibiz. Aynı zamanda onların bilgi ve tecrübelerinden istifade edeceğiz”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
Organize suç örgütüne 10 tutuklama
Organize suç örgütüne 10 tutuklama