Yusuf Özçelik Seyhan Belediye Meclis üyeliğine talip oldu

Mardinli İş Adamı Yusuf Özçelik, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediyesi Meclis üyeliği aday adaylığı için başvuru yaptı.

Yusuf Özçelik Seyhan Belediye Meclis üyeliğine talip oldu
Yusuf Özçelik Seyhan Belediye Meclis üyeliğine talip oldu nurten
Bu içerik 532 kez okundu.

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)- Mardinli İş Adamı Yusuf Özçelik, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediyesi Meclis üyeliği aday adaylığı için başvuru yaptı.

31 Mart 2019 Yerel seçimlerine 4 ay kadar kısa bir süre kaldı. Siyasi partilerin seçim çalışmaları sürerken aday adaylıkları için başvuruların sayısında artış yaşanıyor. Son olarak ise, Mardin Gelinkayalı İş Adamı Yusuf Özçelik, MHP’den Seyhan Belediyesi Meclis üyeliğine aday adaylığı için başvurusunu yaptı. Daha önce 1999-2004 yılları arasında Gelinkaya Belediye Meclis Üyeliği, 2004-2009 yılları arasında Mardin İl Genel Meclis Üyeliği görevlerinde bulunan Özçelik, 2009 yılında Gelinkaya Belediye Başkan Adayı olmuştu.  MARDAV üyesi Yusuf Özçelik, şimdi de Seyhan Belediye Meclis Üyeliği için kolları sıvadı.

BÜNYAMİN AVCI ROZET TAKTI

Başarılı çalışmaları ile bilinen Yusuf Özçelik, aday adaylığı başvurusunu kalabalık bir grup ile birlikte yaptı. MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı ile parti binasında görüşen Yusuf Özçelik, daha güzel, sorunsuz bir Seyhan için yola çıktığını belirtti. Yaklaşık 20 yıldır siyasetin içerisinde olan Özçelik’e rozetini Bünyamin Avcı taktı.

BAŞVURUMUZU YAPTIK

Kendisinin bir dönem Mardin İlçesine bağlı Midyat Belediye Başkan Yardımcılığı, meclis üyeliği, ve İl Genel Meclis üyeliği görevinde bulunduğunu anımsatan Özçelik, halka olan sevgisi ve Seyhanlıya en iyi hizmeti getirme aşkı içerisinde bu yola çıktığını vurguladı. Bu önemli yolda kendisinin olması için ailesinin, çevresinin ve kanaat önderlerinin destek verdiklerini belirten Özçelik, “Başvurumuzu yaptık. Hayırlı uğurlu olsun. Seyhanlı hemşemrilerime en iyi hizmeti sağlamak için yola çıktım. Beni destekleyen ve bu önemli günde yanımda olan tüm dostlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

AVCI HAYIRLI OLSUN TEMENNİSİNDE BULUNDU

İl Başkanı Bünyamin Avcı’da Özçelik’in aday adaylığının hayırlı olması temennisinde bulundu.

YUSUF ÖZÇELİK KİMDİR?

1964 Midyat Gelinkaya’da doğdu. Evli 5 çocuk babası olan Yusuf Özçelik, siyasete ilk olarak Midyat Gelinkaya Beldesinde Demokrat Parti’de başladı. 1999 yılında Belediye Meclis  üyesi olarar göreve başladı. 2004 yılında ise,  Mardin İl Genel Meclis Üyesi ve daha sonra yine Demokrat Partiden Gelinkaya Belediye Başkan Adayı olarak yoluna devam etti. Yusuf Özçelik, aynı Zamanda MARDAV Kurucu Üyesi olarak görev alırken, Adana’da inşaat sektöründe iş adamı olarak iş hayatını sürdürüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Demirtaş: Yüreğir'in gelişip  kalkınmasına büyük önem veriyoruz
Vali Demirtaş: Yüreğir'in gelişip kalkınmasına büyük önem veriyoruz
ATB Yöneticilerinden Akay ve  Uludağ’a ‘Hayırlı olsun’ ziyareti
ATB Yöneticilerinden Akay ve Uludağ’a ‘Hayırlı olsun’ ziyareti