Yüreğir ilçe Emniyet Müdürlüğü'ne silahlı saldırı

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Yüreğir İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yapılan ve 1 polisin yaralandığı silahlı sadırıyla ilgili şüphelilerin eşkallerinin belli olduğunu ifade ederek, "Bazı tahminler var, bu tahminler çerçevesinde arkadaşlarımızın delillerden faillere ulaşmak için çalışmaları hızlı bir şekilde sürdürüyor" dedi.

Yüreğir ilçe Emniyet Müdürlüğü'ne silahlı saldırı
Yüreğir ilçe Emniyet Müdürlüğü'ne silahlı saldırı
Bu içerik 1527 kez okundu.
Reklam
 ADANA (İHA) -  Köprübaşı Polis Merkezi'nin de içinde bulunduğu Yüreğir İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına yapılan silahlı saldırının ardından olay yerine gelerek inceleme yapan Vali Coş, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Bir polis memurunun kolundan yaralandığını ve hayati tehlikesinin bulunmadığını vurgulayan Vali Coş, gerekli çalışmaların sürdürüldüğünü söyledi. Şüphelilerin eşkallerinin belli olduğunu ifade eden Vali Coş, "Gerekli araştırma çalışmaları sürdürülüyor. En kısa zamanda inşallah şüphelikler yakalanıp adalete teslim edilecek" dedi.

  Vali Coş, şüpheli sayısının ilk etapta 2 kişi olduğunu ancak bu sayının artabileceğine de dikkat çekerek, şunları söyledi:

  "Olayın gözcüsü falan olabilir. Tabii bütün yönleri değerlendiriliyor: Kamera sistemlerimiz ve diğer güvenlik kuvvetlerimizin yararlanabileceği MOBESE'lerden de istifade etmek sureti ile bilgiler toplanıyor. Bu çerçevede bazı tahminler var zaten. Bu tahminler çerçevesinde arkadaşlarımızın delillerden faillere ulaşmak için çalışmaları hızlı bir şekilde sürdürüyor.î

  Olayın uzun namlulu silahlarla gerçekleştirilmediğini belirten Vali Coş, "Muhtemelen birisi av tüfeği. Mevcut kartuşlardan yola çıkılara bir tanesi de tabanca türü bir silah olabileceği ifade ediliyor" dedi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadirlili kadın ressamlar Adana'da sergi açtı
Kadirlili kadın ressamlar Adana'da sergi açtı
Gluten
Gluten "herkes için zehir" değil