hediye patlayan kutu

Tuncel: Zihinsel ve ruhsal olarak arındım

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nde yapılan son oturumda, yaklaşık 22 ay tutuklu kaldıktan sonra ilk kez meclis toplantısına katılan Meclis Başkan Vekili Mustafa Tuncel, hapiste bulunduğu süre boyunca hem fiziksel hem de ruhsal yönden arındığını söyledi.

Tuncel: Zihinsel ve ruhsal olarak arındım
Tuncel: Zihinsel ve ruhsal olarak arındım
Bu içerik 1265 kez okundu.
 ADANA (İHA) -   Büyükşehir Belediye Meclisi, ‘2013 Yılı Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın birinci oturumunu gerçekleştirdi. Meclis Toplantı Salonu’ndaki oturuma, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Zihni Aldırmaz başkanlık yaptı.
  Oturuma, 22 ay tutuklu kaldıktan sonra ilk defa katılan Meclis Başkan Vekili Mustafa Tuncel, gündem dışı yaptığı konuşmada, hapiste kaldığı sürece çok düşündüğünü hem zihinsel olarak hem de ruhsal olarak arındığını söyledi. Tuncel, “Buradan gittiğimden 15 yaş daha genç döndüm 15 kilo verdim içkiyi ve sigarayı bıraktım ruhsal ve zihinsel olarak arındım. Kafamda ne kadar kirli şeyler varsa attım. 700 küsür kitap okudum. Kaba kuvvetle bir şeyin çözülmeyeceğini anladım” dedi.
  Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde meydana gelen patlamaları değerlendiren Tuncel, benzer bir olayın Adana gibi büyük bir şehirde olması halinde facianın boyutunun çok daha büyük olacağını savundu. Tuncel, Adana Demirspor’un play-off’a yükseldiğini hatırlatarak, “Bu meclis üyeleri ile Demirspor’a bir dönem hizmet ettik. Amatöre düşecek bir takıma inanılmaz bir kaynak bulduk. Transfer edebilecek duruma geldiler. İdari bir destek gelirse bu takım Süper Lige kadar yükselebilir” diye konuştu.
  Başkan Vekili Zihni Aldırmaz oturumda yaptığı konuşmada, 15 Mayıs’ta gerçekleşecek olan 9. Uluslararası Engelli Festivali’ne değinerek, “Bu festivali, Antalya Belediyesi almak istedi ama bizim engelli meclis üyelerimizin ve bizlerin çalışmasıyla bu Adana’ya alındı. Uluslararası bir etkinlik olacak mutlaka katılmanızı isterim. Özellikle sevgi yürüyüşünde engellilerle birlikte yürürsek çok güzel bir etki olur” şeklinde konuştu.
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
Organize suç örgütüne 10 tutuklama
Organize suç örgütüne 10 tutuklama