Adana’nın Talip Küçükcan’ı var!
Bahri ÇOLPAN

Adana’nın Talip Küçükcan’ı var!

Bu içerik 5 kez okundu.
Reklam

Merhaba kıymetli okurlar.

AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, önce Osmaniye’den aday adaylığını açıkladı. Tabi ben Osmaniye’de şuanda AK Parti Milletvekili olan Mücahit Durmuşoğlu’na 13 yıldan bu yana açık destek verdiğim için, beni ziyarete geldiğinde Talip hocama biraz soğuk bakmıştım. Ardından AK Parti Genel Merkezi Mücahit Durmuşoğlu beyi gözden çıkaramadığı için Talip hocamı Adana’dan aday gösterdi.

AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan’ı bizi ziyaretinde kısa da olsa tanıdım ve bazı sorular yöneltmiştim. Talip hocamı takip ediyorum inanın benim umduğumdan kat kat fazla performans gösteriyor. Arayanlara mutlak surette dönüyor, işi düşenleri siyasetine bakmaksızın yapılabilecek talebi meşru ise, hiç düşünmeden devreye giriyor ve gereğini yapıyor.

Ben aday olduğunda “Ya bu insan profesör, biz bu insana nasıl ulaşacağız? Havalı olur. Seçildi mi belki ulaşamayız bile...” diye düşünüyordum.

Ne büyük yanılgı içindeymişiz. Ne kadar ön yargılıymışız. Talip hocam profesör ama, aynı halktan biri gibi, ne kibirlenme, ne de havalanma var. İsterseniz makamına varın, isterseniz yolda görün rahatlıkla yanına gidin konuşun ve derdinizi anlatın. Talebinizi söyleyin. Çünkü o “Ben milletimin vekiliyim” diyecek kadar cesur ve beyefendi bir insan. Dilerim bu halkın milletvekilini AK Parti sürekli değerlendirir. Çünkü Talip Küçükcan Adana’nın önemli bir değeridir. İyi ki, varsın Talip hocam.

 

 

                                

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi