Şimdi ele ele verme zamanı
Süreyya Uri

Şimdi ele ele verme zamanı

Bu içerik 137 kez okundu.

 

Adana’ya geldiği günden bu yana bilgi birikimini Adana’nın bir basamak daha yükseğe çıkması  için kullanan,  herkese aynı mesafede durmayı başaran, olgun kişiliğiyle Adana’daki her kesimin gönlünü kazanan ve Adana’da fark yaratan Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana için elini taşın altına koymaya devam ediyor.  

Her kesimi dinleyen, ama yalnız dinlemekle kalmayıp,  sorunlara çözüm bulabilmek için çaba harcayan bir valisi var Adana’nın.. birleştirici, bütünleştirici, herkesi kucaklayan bir valisi var Adana’nın... Bu da Adana için çok önemli bir değer..

Yıllardır Ankara’da bir bürokratı olmadığı için sesini duyuramayan Adana’nın sesi oldu Vali Demirtaş.. Yatırımları Adana’ya taşımaya çalışıyor, Adana ekonomisinin yeniden canlanması için ve Adana’nın marka kent olması için çaba harcıyor..

Adana’nın marka kent olması için başlattığı projeler, ciddi mesafeler kat etti.  Projeler tam olarak hayata geçtiğinde Adana’nın bulunduğu noktadan çok daha ilerilere gideceği inancındayım. 

Yıllardır asayiş haberleriyle gündeme gelen Adana; artık festivalleri, karnavalları,  fuarları, güzellikleri ve yatırımlarıyla anılır oldu.  Sorunları da var elbette, ama bunları çözmek için bir adım atmak önemli, bu ilk adımın atıldığı inancındayım, bu kararlılıkla gidersek, çözemeyeceğimiz sorun kalmayacak. El ele verdiğimizde Adana’yı hak ettiği yere çok daha kolay, çok daha hızlı taşıyabiliriz.  Şimdi el ele verme zamanı.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Demirtaş: Yüreğir'in gelişip  kalkınmasına büyük önem veriyoruz
Vali Demirtaş: Yüreğir'in gelişip kalkınmasına büyük önem veriyoruz
ATB Yöneticilerinden Akay ve  Uludağ’a ‘Hayırlı olsun’ ziyareti
ATB Yöneticilerinden Akay ve Uludağ’a ‘Hayırlı olsun’ ziyareti