hediye patlayan kutu

Umarım iddialarla sınırlıdır
Mehmet Emin Akçay

Umarım iddialarla sınırlıdır

Bu içerik 79 kez okundu.

Adana’da bulunan bir hastanede geçmiş dönemde çocuk ticareti yapıldığına yönelik bir televizyon kanalında çıkan program ile ilgili basın açıklaması yapan Adana Tabip Odası Başkanı Ali İhsan Ökten,  programın kaldırılmasını istedi ama yine biz gazetecileri bombardımana tuttu.

Programı yapan yapım şirketi bir haber değil, bir program yapmış. Yaptığı yanlış ya da doğru biz bir şey diyemeyiz. Sadece üzüldüğümüz konu yapılan eleştiriler oldu ve sorulan sorulara yanıt verilmeden toplantının bitirilmesiydi.

Madem sorulara yanıt verilmeyecekti haber basın danışmanı aracılığı ile servis edilebilinirdi. Tabi ki doktorları ve hemşireleri zan altında bırakmak kimsenin haddine düşmemiş. Biz bunu canı gönülden savunuyoruz. Bu programda yaşananları ben de tasvip etmiyorum ve gerekli işlemlerin yapılmasını tabiî ki talep ediyorum.

Kimse zan altında bırakılmamalı ve gerekli işlemler yargı kanalı ile yapılmalıdır. Gerçekten böyle bir durum varsa bu çok ciddi iddialar. Bu iddiaların açığa çıkartılması gerekli. Umarım böyle bir durum yoktur ve düzme bir projeden ibarettir. Eğer var ise de yargı gerekeni yapar ve gerekli gördüğünde de cezasını verir.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
Organize suç örgütüne 10 tutuklama
Organize suç örgütüne 10 tutuklama