Transfer tahtası…
ALİ AKDENİZ

Transfer tahtası…

Bu içerik 41 kez okundu.
Reklam

Kentimizin köklü takımlarından Adana Demirspor yine bir transfer tahtası engeliyle karşı karşıya kaldı. Sezon başında yaşadığı bu sorun ile yeniden karşılaşan Mavi şimşekler acaba ikinci yarı başlamadan aşabilecekler mi?

Daha geçtiğimiz hafta 5 milyon 250 bin lira olan borç, yasal faizleriyle birlikte 6 milyona çıktı. Tabi ki yatırılmadıkça bu rakam daha da büyüyeceğe benziyor.

Sezon başında da yine sorun ile karşılaşılmış, gerekli olan parayı yönetim kendisi karşılayarak yollarına devam etmişti. Devre arası tekrardan bu sorunun çıkması, zaten kötü bir konumda olan Demirspor için hiç de iyi olmadı.

Cuma günü ligin ikinci yarısı başlayacak. Takımların çoğu yeni transfer ile daha da güçlü hale geldiler. İkinci yarı kıran kırana bir mücadele dönemi olacak diyebiliriz.

Demirspor’un ikinci yarıda daha güçlü olması için takviye oyuncuya ihtiyacı var. Bu bağlamda 4 transfer planlıyordu ve bunların 3’ü ile mutabakata varıldı gibi gözüküyor. Ancak daha transfer tahtasını açamamış iken, yeni oyuncular nasıl alınacak merak ediyorum. Mevcut kadro ile ikinci yarı nasıl geçecek?

Zaman hızla ilerliyor ve sorunların çözümü anlamında henüz bir ışık görünmüyor. Yönetim bütün kapıları tek tek çalıyor ancak olumlu cevabı bir türlü alamıyor. Koca kent böyle köklü bir takıma sahip çıkmıyor.

Şimdi herkesin gözü-kulağı Büyükşehir belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’den gelecek haberlere kaldı. Sözlü, geldiğinden bugüne kadar maddi anlamda Demirspor’a yardımlarından geri kalmadı.

İnşallah Başkan Sözlü işi son güne bırakmadan çözer ve Demirspor gerekli transferlerini yapıp ikinci yarıya güçlü bir şekilde başlar. 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇÜTAM’ın konusu Yakut  Türkleri ve dilleri oldu
ÇÜTAM’ın konusu Yakut Türkleri ve dilleri oldu
"Kentsel dönüşümde kırmızı çizgimiz, hak kaybının olmaması"