Kan bağışı…
Mehmet Şükrü Köseoğlu

Kan bağışı…

Bu içerik 62 kez okundu.
Reklam

Geçtiğimiz gün polis ve askerler ile gönüllü kan bağışçıları, Zeytin Dalı Harekatı kapsamındaki Mehmetçik için Kızılay’a kan bağışında bulundu. Adnan Menderes Spor Salonu’nda gerçekleşen etkinliğe katılım gerçekten muhteşemdi. Halkımızın bu konuda duyarlılığını bilmeyen yoktur.

Mehmetçiğimiz bizlerin güvenliği için Zeytin Dalı Harekatı yapıyor. Millet olarak tüm dualarımız ile Mehmetçiklerimizin yanındayız.

Adana önceki yıllarda da ülkemiz genelinde yaptığı bağışlar ile ilk sırada yer aldı. Bu bağlamda tüm ilimize teşekkür etmek gerekiyor.

Unutmayın bir kan, üç can demektir. Kan bağışlamak, sağlık açısından da çok faydalıdır. İnsanlığa yapacağım en güzel şeylerden biridir kan bağışlamak. Bir insana yaşam armağan etmek, can armağan etmektir.

Sürekli bir ihtiyaç olan kan için her sağlıklı insanın mutlaka kan bağışında bulunması gerekiyor. Belki şimdilik bizim ihtiyacımız olmayabilir ve bundan sonra olmayacağı anlamına da gelmez.

Kan vererek kendi kanınızın yenilenmesini de sağlıyorsunuz. Kan hücreleri yenilenen kişi kendini daha iyi hisseder. Kan yapan organlarınız daha sık çalışıyor. Birinin hayatını kurtardığınız için ruhsal olarak da rahatlıyorsunuz.

Haydi kan vermeye…

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇÜTAM’ın konusu Yakut  Türkleri ve dilleri oldu
ÇÜTAM’ın konusu Yakut Türkleri ve dilleri oldu
"Kentsel dönüşümde kırmızı çizgimiz, hak kaybının olmaması"