Mehmetçik Afrin’de destan yazıyor
Süreyya Uri

Mehmetçik Afrin’de destan yazıyor

Bu içerik 41 kez okundu.
Reklam

Yıllardır çok çekti ülkemiz ve ülkemizin güzel insanları terör yüzünden... Yıllarca, tenceremizde kaynayacak aşın, soframıza gelecek ekmeğin parası oluk oluk aktı terörle mücadeleye.. Oysa biz terörle mücadele için harcadığımız paralarla kim bilir kaç fabrika kurup, kaç binlerce insana iş, aş sağlayabilirdik.. 

İşte ülkemiz için yürütülen o hain planlar; ülkemizin  kalkınmasını istemeyen, büyümesine engel olmak isteyen, o sözde büyük ülkelerin de içinde parmağının olduğu en hain biçimde sürdürüldü yıllar boyu..

Şimdi ülkemiz bir operasyon başlattı. Mehmetçiklerimiz Afrin’de bir destan yazıyor.. Mehmetçiklerimiz bir destan yazıyor diyorum, çünkü Afrin operasyonunun  Türkiye’nin güçlü geleceğinin destanı olacağına inanıyorum... 

O bölge Türkiye’nin denetimine geçecek. O bölgenin Türkiye denetiminde olması Milli Güvenliğimiz için çok büyük önem taşıyor.. O bölgenin Türkiye’nin denetimine geçmesi demek,  gelecekte de terör örgütlerinin Doğu ve Güneydoğu sınırımızda istediği gibi at oynatamaması demektir.  Bu da teröre harcanacak paralarımızın yatırıma dönüşmesi demektir ki; refah seviyemizin yükselmesi, herkesin bir işinin-aşının olması, evlerden artık ağıtlar değil, mutluluk seslerinin cıvıl cıvıl yükselmesianlamına gelir. 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇÜTAM’ın konusu Yakut  Türkleri ve dilleri oldu
ÇÜTAM’ın konusu Yakut Türkleri ve dilleri oldu
"Kentsel dönüşümde kırmızı çizgimiz, hak kaybının olmaması"