hediye patlayan kutu

Acınız acımızdır
Mehmet Emin Akçay

Acınız acımızdır

Bu içerik 97 kez okundu.

Adana 24 yaşındaki Mehmet Volkan’a ağladı. Mehmet Volkan Adana’nın Seyhan İlçesi Denizli Mahallesi’nde oturuyordu. 2 kardeşlerdi. Asker oldu.

Terhisine 8 gün kala kalleşlerin saldırısı sonucu şehit oldu. Ateş Volkan ailesinin ocağına düştü. Volkan ailesi ile birlikte Adana ve hatta Türkiye ağladı.

Gerçekten 24 yaşında gencecik bir fidanı toprağa vermek çok zor bir şey. Tüm Milletimizin, Volkan Ailesi’nin başı sağ olsun.

Artık bitsin bu terör olayları, gençlerimizi toprağa vermeyelim. Teskerelerini alsınlar ve evlerine geri dönüp evlenip barklansınlar.

Vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirsinler istiyoruz. Ama maalesef sonları gelen bu kan emici yaratıklar, teröristler haince saldırılarına devam ediyor.

Birçoğu öldürülüyor ama bizim de aslan gibi evlatlarımız toprağa düşüyor.  Buna üzülüyoruz, yas tutuyoruz ama yine de gururluca vatan sağ olsun diyoruz.

Çünkü bu vatan bizim. Bu vatan dedelerimizin, ninelerimizin bizlere kutsal bir emaneti. Uğrunda canlarını kanlarını feda ettiği bir yerdir vatanımız.

Vatanımızı bizler de kanımızın son damlasına kadar korumaya, vatanımız için mücadele etmeye devam edeceğiz. Tekrar şehidimizin ailesine başsağlığı diliyor ve acınız acımızdır diyorum.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
Organize suç örgütüne 10 tutuklama
Organize suç örgütüne 10 tutuklama