hediye patlayan kutu

23 Nisan kutlu olsun
Mehmet Emin Akçay

23 Nisan kutlu olsun

Bu içerik 99 kez okundu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu yaşadık. Sabah erkenden aileler çocuklarıyla birlikte törenin yapılacağı Atatürk Parkı ve Uğur Mumcu Meydanı’na geldi.

Törenlere katılan minik yüreklerin heyecanları gözlerinden okunuyordu. Her yaştan çocuk vardı alanda.

Hepsinin ellerinde Türk Bayrakları bulunuyordu. Tören başlayınca heyecanlar coşkuya dönüştü. Hele birde gösteriler kısmına geçince çalınan müzikler eşliğinde minikler adeta coştu.

Bugün onların günüydü. Alanda bulunan polis amcaları, vali amcaları ve daha birçok protokol mensubu ile fotoğraflar çektirmek isteyenlerde oldu.

Bu isterleri yerlerine geldi. Çocuklar alandan mutlu ayrıldı. Bir de 23 Nisan münasebetiyle makam koltuklarına oturan çocuklar oldu.

Bu çocuklardan biri olan Tuana Gökçe Adana Valisi Mahmut Demirtaş’ın makamına geçti. Burada minik valinin talimatları duyanları duygulandırdı.

Vali Gökçe’nin ilk talimatı parkların çocuklar izin daha güvenilir hale getirilmesini istemek oldu.  İkinci talimatı ise, evde bakım hizmeti alan hastalar için gerekli tedbirlerin alınması yönünde gerçekleşti.

Takdir toplayan Vali Gökçe, daha sonra makamını Vali Demirtaş’a geri devretti.  Bende tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
Organize suç örgütüne 10 tutuklama
Organize suç örgütüne 10 tutuklama