Yüreğimizi yaktı
Mehmet Emin Akçay

Yüreğimizi yaktı

Bu içerik 10 kez okundu.
Reklam

ABD’nin Büyükelçiliği’nin Tel Aviv'den Kudüs'e taşınması ve buna tepki gösteren 60 Filistinlinin İsrail askerlerince öldürülmesine kınıyorum. Mazlum insanların dökülen kanları yapılan girişim gerçekten yüreklerimizi yaktı. Yıllardır süren bu tür zalim oyunları maalesef yine bir Ramazan ayı geldiğinde cereyan etti.

İslam Ümmeti’nin mübarek ayında genelde benzer vakalar her yıl meydana geliyor. Üzerimize nifak tohumları ekip Mübarek Ramazan ayımız ile aramıza girmeye çalışıyorlar bence.  Sağı solu fark etmeksizin tüm siyasi kesimlerden ortak açıklamalar geliyor Kudüs ile ilgili. Herkes yapılan olayı kınıyor. İslam Ümmeti tek yürek olmuş durumda Kudüs ve halkı için.

Adana Amerikan Konsolosluğu önünde anneler çocukları ile birlikte gelip konuyu kınadılar. Hem de yağan şiddetli yağmura karşın bu protestolarından vazgeçmediler. Çocukların ıslanmasına gönlü razı olmayan bir polis memuru tüm küçük çocukları bir araya toplayarak kendi şemsiyesi çocuklara verdi. Kendisi ıslandı ama çocukları korumak onun vicdani göreviydi. Tebrik ediyorum bu polis memuru arkadaşımı.

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi