hediye patlayan kutu

Teşkilatçı adaylar
BAYRAM BULUT

Teşkilatçı adaylar

Bu içerik 177 kez okundu.

Adana AK Parti Adana Milletvekili adayları açıklandı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’da Adana’dan milletvekili adayı gösterildi. Öncelikle kendisini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.

Aday belirlemede Ak Parti Adana’da önemli bir adım attı bence bu seçimde. Tabanı da memnun edecek isimler listede yer aldı. Listede yer alan isimler teşkilatın içinden ve parti tabanının yakinen tanıdığı ve benimsediği kişiler.

Abdullah Doğru, Ahmet Zembilci, Sevil Can, Ramazan Çırak isimleri zaten parti ile özdeşleşen isimlerdendir. Diğer aday arkadaşlarımızda partinin çeşitli kademelerinde görev almış teşkilatın içerisinden çıkmış isimler tabiî ki.

Gerçekten parti tabanını olduğu kadar bu gelişme beni de sevindirdi. Adana ile ilgisi alakası olmayan insanların, parti ile ilgisi olmayan adamların aday gösterilmesine karşı olduğumu öncelikle belirtmek istiyorum.

Sen Adanalı mısın? Diye sorabilirsiniz haklı olarak. Mardinliyim ama doğma büyüme Adana’dayım. Yani Adanalıyım. Bu nedenle Adana’mızın hak ettiği yere gelmesini en çok isteyenlerden biriyim.

Neyse uzatmayayım. Tüm aday arkadaşlarımızı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Umarım vekil seçildikten sonra da Adana için çalışıp kenti hak ettiği noktaya getirmek için çaba harcarlar diyorum.

Adana’nın eksiklerini zaman zaman yaptığım haberlerle, yazacağım köşelerle değerli aday arkadaşlara hatırlatacağımı da belirtmek istiyorum.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
Organize suç örgütüne 10 tutuklama
Organize suç örgütüne 10 tutuklama