Birlik ve beraberlik…
Serhat Şanlı

Birlik ve beraberlik…

Bu içerik 42 kez okundu.
Reklam

Adana Demirspor için birlik ve beraberlik çağrısı kentin dinamikleri tarafından sık sık dile getirildi. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl içerisinde de kime Adana Demirspor ne olacak? Diye sorsanız hep aynı şeyler söylendi. Ancak son iki yıldır ligin sonunda düşme hattına girerek zoraki ligde tutundu.

Lig bitti ve Adana Demirspor kongreye gitti. Kongre sonunda Adana Demirspor’un yeni başkanı Kazım Bozan oldu ve şimdi yeniden kongre yapılacak. Tüm bunlar yaşanırken acaba kimse geçen zamana bakıyor mu?

Yeni sezona çok bir süre kalmadı. Daha ortada kalıcı yönetim bile yok. Oyuncuların çoğu gitti. Yeni sezonda nasıl bir kadro olacak belli değil. Transfer, yeni oyuncular, takımın borcu, teknik heyet derken tüm bunlar hangi süreçte yapılacak ve yetişecek mi? Umarım yetişir.

Adana Demirspor daha yönetimi bile oluşturmamışken, birinci ligde mücadele edecek diğer takımlar hummalı bir şekilde yeni sezon için çalışmalara başladı. İyi oyuncular takımların kıskacına alındı. Zaman o kadar da çok değil. Her şeyi zamanında yapmak gerekiyor.

Tatil dönemine girdik ve takımların oluşumu ile birlikte kamp dönemi başlayacak. Oyuncular tanınacak ve eksikler tamamlanacak. Yani önümüzde zaman az ve yapacak çok iş var.

Tüm gelişmeler olurken güzel bir müjde de hemşerimiz, kentimizin evladı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’ndan geldi. O birlik beraberliğin yanında elimizi taşın altına koyacağız dedi.

Evet. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Adana Demirspor’un kuruluş aşamasındaki ruhunun halen devam ettiğini ve Adanaspor ile Adana Demirspor’un Süper Lig’de temsil edilmesi için elimizden gelen gayreti ortaya koyacağız dedi.

Bakan Sarıeroğlu, hep birlikte el ele, omuz vererek destek vereceklerini imkânları seferber edeceklerini söyleyerek, ne gerekiyorsa yapacaklarını belirtti.

Ayrıca bütün STK, sanayiciler, iş adamları, muhalefeti, iktidarı derken tüm paydaşlar ile hep birlikte hareket edeceklerini söyledi. Zaten Bakanımız seçim çalışmaları için geldiği günden beri Adana’yı karış karış dolaşıyor.

Evet. Süre azalıyor. Umarız Bakan Sarıeroğlu gerekli tüm hassasiyeti göstererek Adana’nın 24 yıldır çektiği Süper Lig hasretini sona erdirir. Artık Süper Lig’de Adana’da temsil edilir.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi