OYLARIMIZI KULLANDIK
BAYRAM BULUT

OYLARIMIZI KULLANDIK

Bu içerik 6 kez okundu.
Reklam

Beklenen seçim tarihi geldi ve herkes sandık başına gitti. Adana’da 975 okulda kurulan, 5 bin 443 sandıkta oylarımızı kullanıldı.

Bizlerde herkes gibi vatandaşlık görevimiz olan oy kullanma işlemimizi gerçekleştirdik. Umarım seçimler vatana millete hayırlı olur.

Bu seçimlerde en çok hoşuma giden hasta ve yaşlı vatandaşların evlerinde oy kullanmaları oldu. Gerçekten çok güzel düşünülmüş. Emeği geçenleri tebrik ediyorum.

Oy kullanmak isteyen ama hastalığı ve yatağa bağımlılıkları oldukları için evlere oy sandıklarını görevliler ve polisler eşliğinde götürüldü.

Hasta vatandaşlar oy kullanmanın mutluluğunu yaşarken, vatandaşlık görevlerini de böylece yerine getirmiş oldular.

Birde Yüreğir Devlet Hastanesi’nde yatmakta olan hastalarda oy kullanma işlemini sağlık personelleri gözetiminde gerçekleştirdi.

 Hasta nakil araçlarıyla sandıklarının başına getirilen hastalar oylarını gönül rahatlığıyla kullandı. Gerçekten bana göre çok önemli bir adım oldu bu.

Birde oy kullanımı işlemlerinin gerçekleştiği okullarda bu yıl pekte görmeye alışkın olmadığımız mahalle bekçileri görev aldı.

Geçtiğimiz haftalarda göreve başlayan mahalle bekçileri gece çalışıyorlar ama seçim nedeniyle bu kez okullarda gündüz görev yaptılar. Tüm mahalle bekçilerimize başarılar diliyorum.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi