İnsanların başı dönüyor
BAYRAM BULUT

İnsanların başı dönüyor

Bu içerik 7 kez okundu.
Reklam

Adana Büyükşehir Belediye tarafından 60 adet yeni otobüs alındı. Kent içerisinde kullanılan yeşil belediye otobüslerinden bunlar.

 60 tane otobüsün kente kazandırılması çok güzel emeği geçenleri kutluyorum. Ancak buradan otobüsler konusunda yaşanan bir şikayeti de dile getirmek istiyorum.

 Otobüslerde bulunan koltuk sayısının az olması ve koltukların yarısının ters olması vatandaşların en büyük sıkıntısı.

Toplu taşıma araçlarını bende kullanan biri olarak bu şikayetlerle hep karşılaşıyorum. İnsanlar ters koltuklara binip yolculuk yaptıklarında başlarının döndüğünü söylerlerdi.

Bende koltuğa oturdum. Ters bir şekilde yolculuk yaparken gerçektende insanların başının döndüğünü söylemesi gerçek miydi diye bir test edeyim dedim.

Yol uzun olunca gerçekten insanlar haklı. Özellikle yaşlılarımızın başı dönüyor. Bu nedenle bu otobüslerin koltuk sisteminin nasıl yapılır bilmiyorum ama normal şekilde projelendirilip yapılmasının daha doğru olacağını düşünüyorum.

Ki bu kadar şikayete rağmen belediye yetkililerinin neden hala aynı şikayet konusu olan otobüsleri tercih ettiklerini anlamış değilim.

Gerçekten otobüsler güzel hak veriyorum bende ama insanların şikayetleri göz önüne alınarak otobüsler alınmalıydı. En azından otobüslerin koltuk sistemleri değiştirilebilinirdi diye düşünüyorum.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi