hediye patlayan kutu

Babacanoğlu sizleri bekliyor
Süreyya Uri

Babacanoğlu sizleri bekliyor

Bu içerik 95 kez okundu.

Bir çoğunuz tanırsınız onu. Hele de sanatla bir ilişiğiniz varsa, sergilere, sanat kokan yerlere gederseniz mutlaka görmüşsünüzdür Mehmet Demirel Babacanoğlu’nu. Çünkü o sergileri kaçırmaz, adı sanatla birlikte anılan mekanların müdavimidir.  Eğer sizin de sanata karşı duyarlılığınız varsa mutlaka bir yerlerde yolunuz kesişmiştir Mehmet Demirel Babacanoğlu ile.  Aynı zamanda emekli bir öğretmendir Babacanoğlu, yani yolunuz bir yerde mutlaka kesişmiştir onunla...

Yıllardır gönüllü olarak yazıyor gazetemize Sayın Babacanoğlu.  Hep o ilk günkü heyecanla takip eder sanat haberlerini ve  yazdığı köşelerde farkedersiniz o heyecanını Babacanoğlu’nun.   

Bugünlerde yine büyük bir heyecan yaşıyor değerli yazarımız, bir imza gününe hazırlanıyor. Kendi yazdığı kitaplarını imzalayacak. Büyük bir heyecanla son hazırlıklarını tamamlıyor. Okurlarıyla sohbete hazırlanıyor. Kitapseverlere kitaplarını imzalamak, okurlarıyla sohbet etmek için 8 Aralık Günü saat 14.00’de Abdurrahim Gizer Orta Okulu’nun arkasındaki Sanat Durağı’nda sizleri bekleyecek. Okurları, öğrencileri, sevenleri.. Sakın kimseye söz vermeyin.. O bir masanın başında, heyecanla sizleri bekleyecek..

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
TESK Başkanı Palandöken: “Bayramda internet alışverişlerine dikkat”
Organize suç örgütüne 10 tutuklama
Organize suç örgütüne 10 tutuklama