Sevmek gerekiyor sevmek..
Emre Ekici

Sevmek gerekiyor sevmek..

Bu içerik 29 kez okundu.
Reklam

Sevmek gerekiyor sevmek..

 

 

 

Kardeş olmak için ne aynı anneden doğmak, ne de aynı babadan olmak gerekiyor. Kardeş olmak için insanların birbirini koşulsuz sevmesi, birbirine karşı samimi, dürüst ve özverili olması yetiyor da artıyor bile.  Yani insanların o insani özelliklerini yitirmemiş olması gerekiyor. Bizim bu günlerde en çok da bunlara ihtiyacımız var.  Birbirimizin temiz sevgisine, samimiyetine, özverisine ihtiyacımız var.

Çıkarlara dayalı ilişkiler kısa zamanda yok olup giderler.  Eğer sevgi ve samimiyet yoksa akrabalık bağlarının, yakınlıkların da hiç bir önemi yoktur. Ama insanlar birbirini yürekten sevmişse, birbirine karşı dürüst ve samimi ise ve dostluk çıkarlar üzerine kurulmamışsa, o dostluğu yıkmak, yok etmek çok zordur.

Bugünlerde en çok da birbirimizin desteğine, samimiyetine, sevgisine, iyi niyetine ihtiyacımız var.   Lütfen birbirimizi sevelim, sayalım, destek olalım. Samimi olalım,  birbirimize karşı iyi niyetli olalım. Eğer böyle olursak kaybedeceğimiz hiç bir şey olmayacak, ama kazanacağımız çok şey olacak. Hayatın en önemli unsurları; huzur, mutluluk, sağlık olacak.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi