Onur kırıcı davranış
Selma Ataş

Onur kırıcı davranış

Bu içerik 34 kez okundu.
Reklam

Onur kırıcı davranış

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Seyhan Belediyesi’nin 42 milyon 500 bin liraya mal olan Bey ve Barbaros Mahalle Merkezi ile Şakirpaşa spor kompleksinin açılışı için Adana’ya geldi.

Bey Mahallesi’ndeki açılış töreninde konuşan Kılıçdaroğlu, son dönemde Almanya ve Hollanda’nın Türk bakanlarının ziyaretlere koyduğu yasağı sert dille eleştirdi.

Sağanak yağmur nedeniyle konuşmasını kısa tutan Kılaçdaroğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin bakanları, Almanya ve Hollanda'ya engelleniyorsa, bunun kabul edilemez olduğunu ve bu iki ülke ile ilişkilerin askıya alınması gerektiğini savundu.

Parti olarak her türlü desteği vereceklerini söyleyen CHP Genel Başkanı, sağcısıyla solcusuyla, mevcut tüm partileri ile Türkiye’nin haklarını savunmasının her kesin görevi olduğunu ifade etti.

Söyledikleri bence doğrudur. Çünkü Almanya ve Hollanda’nın bu tutumu yanlıştır ve yanlıştan öte onur kırıcıdır. Böyle bir şeyi kabul etmek mümkün değildir. Yıllardır Avrupa Birliği kapılarında bizi bekleten kimlerdir? Kendi çıkarları olunca insan haklarını tanımayıp kendi çıkarlarına bakan, bizim her türlü işlerimize karışan kimdir?  Bence bunu bilmeyen yoktur. Artık bunların karşısında hep birlikte dik durmamız gerekmektedir. Hiçbir din, dil, ırk, parti, görüş ayrılığı olmaksızın hepimiz ülkemizin çıkarlarını içeride ve dışarıda savunmalıyız. Bu ülke hepimizin ve gidecek başka yerimiz de yoktur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Sözlü çiftinin 14 Şubat hassasiyeti
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi
Metin Şentürk konserinde evlenme teklifi