Tebrikler Kurtul Çakın
Murat Yıldırım

Tebrikler Kurtul Çakın

Bu içerik 140 kez okundu.
Reklam

 

Yaklaşık 8 yıldır yayın hayatına devam eden bir dergi Fashion Vip.

8 yıl bir dergi için gerçekten uzun bir süre. Üstelik bu uzun süre zarfında bir kez olsun yayın periyodunu atlamadan, kalitesinden ödün vermeden, çıkar ilişkilerine girmeden yayın hayatını sürdürmek herkesin başarabileceği bir iş değildir. Ancak sevgili Kurtul Çakın, bu işi son derece iyi başarıyor. Kendisini kutlamamız gerekiyor. Fashion Vip, her sayısında biraz daha kendini aşıyor, biraz daha kendini yeniliyor ve Adana sınırlarını aşıp birçok kentte de bayilerde yerini almayı başarıyor.

Cemiyet hayatını ağırlıklı olarak gündemine alan Fashion Vip’in her sayısı aynı zamanda kaliteli bir fotoğraf albümü niteliğinde. Kurtul Çakın, haberin niteliği ne olursa olsun, karşılığında kendisine ne sunulursa sunulsun, kötü bir fotoğrafı, kötü bir görüntüyü dergisinde asla kullanmıyor. Zor iştir aktuel ve magazin dergiciliği. Renkli hayatları sunarken bunu büyük bir ciddiyetle aktarmak, insanların özeline girmeden, sulandırmadan, basite kaçmadan, şantaj yapmadan sürdürebilmek çok daha zordur.

Kurtul Çakın’ın dergisi gece hayatının içindedir, öyle olmak durumundadır. Ancak Kurtul Çakın’ı gece hayatında göremezsiniz. Haber kaynaklarıyla özel sohbetlerde, restoranlarda, barlarda birlikte bulamazsınız. Gazetecidir çünkü. Kendi çabasıyla, dişiyle tırnağıyla bugünlere gelmiştir. Genç jenerasyona iyi bir örnektir. Güzel bir adamdır. Sırf bu güzel yönleri nedeniyle kendisini çekemeyenlerin olması da normaldir.

 

9 Mayıs’ta yine Adana’nın en önemli simaları yine çok şık bir gecede, Fashion Vip’in kokteylinde bir araya gelecek, şıklık yarışı yaşanacak. Ve Kurtul Çakın eminim ki yine çok konuşulacak bir geceye imza atacak. Adana’da Savaş Çokduygulu’dan sonra en kaliteli geceleri düzenleyen Kurtul Çakın’ı gönülden kutluyorum. Adana ve Adanalı ile ilgili ön yargıları kıran, kentin modern yüzünü yansıtan ve hepimizi gururlandıran sevgili Kurtul Çakın’a ve çocuğu Fashion VİP’e“Yolun açık olsun” diyorum. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Renkli Çoraplar lösemi hastası çocukları unutmadı
Renkli Çoraplar lösemi hastası çocukları unutmadı
Eşinin mezarına giderken  asansör halatı koptu öldü
Eşinin mezarına giderken asansör halatı koptu öldü