Yetiş Rabbim!
Muhammed Tunç

Yetiş Rabbim!

Bu içerik 85 kez okundu.
Reklam

Yetiş Rabbim!

Ey kardeşlerim, beni birazcık dinler misiniz? Gerçi siz her şeyin en iyisini ve en güzelini biliyorsunuz ya... Kimsenin fikrine ve istişaresine de ihtiyacınız yok ne de olsa.

Birbirinizin altını oyup, kötülüğünüzü istemeye devam edin. Aferin size, aferin.  Yaptığınız bütün bu saçmalıkları tarih kitapları ‘Müslümanların basiretsizliği’ olarak not edecek.

Hem neden birbirinizi sevesiniz ki? Suriye, Irak, Libya, Filistin… İlk kıblemiz olan Mescidi Aksa… Söylenecek o kadar söz var ki, ne diyeceğimi bilemiyorum...

Daha önce yüzlerce kez yazılıp çizilmesine rağmen kendimizle uğraşmaya devam ediyoruz. Hiç akıllanmıyor, ibret almıyoruz. Daha ne denilsin ki… En son Filistin’de yaşanılan durumu görünce gözümden yaş akmaya devam etti. Kalbimin sıkışarak pes etmesine ramak kaldı.

Müslümanların derdiyle dertlenen ve bu konuda yine yiğit çıkışı yapan kıymetli cumhurbaşkanımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Allah onun gibi liderlerin sayısını artırsın…

Yazıma Filistinli Müslümanların etmiş olduğu duayla son vermek istiyorum..

Ey, gözlerin kendisini görmediği, yaratıkların kendisine ulaşamadığı, hiç kimsenin kendisini vasfedemediği, hiçbir şeyin kendisini değiştiremeyeceği, hiçbir şeyin kendisini korkutamayacağı, bütün incelikleri bilen, suların damlalarının, ağaçlarının yapraklarının sayısını bilen, üzerine gün doğan her şeyin sayısını bilen Yüce Allah’ım!

Bizi şu içinde bulunduğumuz durumdan kurtar, bize bir kurtuluş kapısı göster.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇÜTAM’ın konusu Yakut  Türkleri ve dilleri oldu
ÇÜTAM’ın konusu Yakut Türkleri ve dilleri oldu
"Kentsel dönüşümde kırmızı çizgimiz, hak kaybının olmaması"